martina0203
15.03.12,20:26
Potrebujem radu, nainštalovala som si operu a nechce sa mi neustále vypisovať, prihlasovacie meno, heslo mi nevadí, ale na všetky stránky, kde je potrebné sa prihlásiť, musím vypisovať prihlasovacie meno, nevie mi niekto poradiť ako sa to na opere nadstavuje???? Samé mi to nejde a ak dám zapamätať si, neukladá sa to.... čo s tým??????? Ďakujem Vám.....
KoxXxo
15.03.12,19:37
Nástroje- Nastavenia- Formuláre...
martina0203
15.03.12,19:58
veľmi pekne ďakujem, moc mi to pomohlo.......
miroKam1978
18.03.12,18:36
bettylou
20.11.12,12:18
Prosím vás čo je error 15 logdoc? vypisuje mi to keď chcem spustiť operu, teda nedá sa spustiť. tiež sa nedá odinštalovať, lebo vypisuje to isté.
misoft
20.11.12,12:33
Toto som našiel na ruskom fóre:
http://ak-83.ru/error-initializing-opera-module-15-logdoc/

Preklad:

Pri spustení prehliadač Opera havaruje chyby Chyba pri inicializácii opera: module 15 (logdoc). Preinštalovať a pokúste sa odstrániť to všetko vedie k rovnakej chyby - Chyba pri inicializácii opera: modul 15 (logdoc).

Takže, uistite sa, že kontrolu dostupného miesta na disku, as V mojom prípade bol problém v tom - zrejme v nastavení prehliadača boli zavedené automatické aktualizácie, a aktualizácia zariadenie nebolo správne. Po tomto zážitku sa tento problém stal.

Po kontrole voľného miesta prvá vec robiť - je úplne odstrániť program. Žiaduce a zároveň zachovať vaše záložky, váš Speed ​​Dial.

Ak to chcete urobiť, prejdite na%% AppData \ Opera \ Opera a skopírujte tieto dva súbory z tam a bookmarks.adr speeddial.ini.

Teraz je možné úplne odstrániť Opera:

- Môžete ručne - odstránenie adresára s% ProgramFiles%,% AppData% a% USERPROFILE% \ Local Settings \ Application Data \ Opera zložky

- Môžete spustiť Uninstall Tool - výber Opera a nútené odstránenie (alebo podobné anintalerom)

Po odstránení programu - stiahnuť novú verziu na webových stránkach Opera.ru (tu nesťahovať z ruskej stránky, ale z originál stránky - pozn. JA)

Nainštalujte si ho a skopírovať späť do%% AppData \ Opera \ Opera skôr uložené súbory a bookmarks.adr speeddial.ini vrátiť záložky a rýchle dosku na mieste.

Problém by mal byť vyriešený.

Kľúčom je tu voľný priestor. Nezneužívali disku, ktorý obsahuje systém Windows a problémy budú oveľa menej.
buchač
20.11.12,12:36
Prosím vás čo je error 15 logdoc? vypisuje mi to keď chcem spustiť operu, teda nedá sa spustiť. tiež sa nedá odinštalovať, lebo vypisuje to isté.

...ja som našiel niečo iné ...


Pre vydanie Opery, to znie, ako keď ste ho odinštaloval, nemala obnoviť "predvolený prehliadač" späť na to, čo bolo predtým, ako napríklad Internet Explorer alebo Chrome. Takže keď otvorenie internetový program, sa snaží otvoriť niečo, čo tam nie je.

Choďte a otvorte ktoré niekedy prehliadač chcete byť hlavné prehliadač a ísť cez nastavenia sú k dispozícii pre ňu. Niekde v každý bude mať možnosť ho nastaviť ako predvolený prehliadač. Po nastavení na hlavnej, vyskúšať si to.

Ďalej navrhujem systémom CCleaner opraviť prípadné chyby v registri, ktoré môžu ku ktorým došlo od odinštalácie Opery.
bettylou
20.11.12,13:02
mne sa ale nedá ani odinštalovať, vypisuje tú istú chybu, takže to bude asi to druhé, len neviem čo s tým.
misoft
20.11.12,14:24
No tak ju (Operu) jednoducho natvrdo vyhoď. Vymaž -potom v registroch vymažeš všetko, čo odkazuje na Opera, prečistíš CCleanerom (zbytky aj registre) a stiahneš z netu novú inštalačku a nainštaluješ.
Keď nechce po dobrom - pôjde po zlom.
bettylou
20.11.12,15:30
ja to viem len vymazať z plochy a to vymazanie registrov to robím v task managri alebo? a čo znamená v cc zbytky aj registre?
mecky
20.11.12,15:52
buchač
20.11.12,16:33
ja to viem len vymazať z plochy a to vymazanie registrov to robím v task managri alebo? a čo znamená v cc zbytky aj registre?

- klik na hlavnú ikonu Štart ...to je ten krúžok s logom Win
- klik na ovládacie panely
- klik na odinštalovať program
- klik na daný program ...t.j. Opera
- klik na odinštalovať ...
- klik na ...podľa okolností ...šak budeš vidieť

Fertig ......
bettylou
21.11.12,09:32
toto viem, ale tam mi vypíše tú istú error 15logdoc a mi to neodinštaluje. som sa pýtala na to tvrdé vyhodenie, čo spomínal misoft
misoft
21.11.12,15:55
Nájdi si adresár, kde sa nainštalovala (istotne to bude ProgramFiles(x86)) - nájdeš tam niečo čo sa volá Opera, dáš Delete a je vymazané. Potom spustíš CCleaner - ten vymaže nepotrebné súbory (teda aj nejaké zbytky z Opery) i tie v Koši, potom prejdeš v CCleaneri na Registre a dáš preskenovať a opraviť.
Ak si trúfaš - v Start je také malé okienko - tam napíšeš regedit a Enterom spustíš. Vyskočí Editore registrov - v ňom si v Edit si dáš Find - naťukáš Opera a spustíš - začne hľadať všetky reťazce s Opera - sleduj - ak nájde, vysvietiš a delete. Pozor! neklikaj bez rozmyslu, bo do**rieš ostatné!
Ak si na to netrúfaš - zavolaj skúsenejšieho.

Po tejto "liečbe" :D by po Opere nemalo byť nič a mala by sa znova nainštalovať - korektne.
Alebo prejdi na iný prehliadač.
bettylou
22.11.12,14:32
som to tým prvým spôsobom, už to ide. reg edit musím najprv naštudovať. vďaka
misoft
22.11.12,16:37
;) - len s tým rededitom opatrne! Ak si netrúfaš, nehrab sa v tom a daj to niekomu, čo sa v tom vyzná lepšie!
bettylou
22.11.12,17:09
ok
bettylou
22.11.12,17:09
regedit je vlastne úprava registrov
Matej Gamčík
08.02.15,14:17
to by sa stat nemalo ale poviem vam že ked niečo chcete kliknite na to červene O opera a tam sú nastavenia