Pozděnová
07.02.06,07:49
Dobrý den,
prosím Vás neporadili byste mě, kde najdu formulář na DZP FO B v excelu? Našle jsem v PDF ale raději bych chtěla v excelu. Dělám přítelovi ze Slovenska přiznání a nejsem si ve všem jístá a excel mě část vypočítá sám.

Šárka Pozděnová
bendži
07.02.06,06:53
Neviem ti poradiť, kde nájdeš daňové priznania v exceli, ale ak ich budeš vyplňovať cez tlačivá na stránkach www.drsr.sk - vyplniť tlačivá online (myslím že tak to tam je označené), tak aj keď je to vo formáte pdf, je to nadstavené tým spôsobom, že ak máš zlé súčty, tie políčka ti ostanú vysvietené... snáď ti to pomôže
Marína
07.02.06,09:11
Dobrý den,
prosím Vás neporadili byste mě, kde najdu formulář na DZP FO B v excelu? Našle jsem v PDF ale raději bych chtěla v excelu. Dělám přítelovi ze Slovenska přiznání a nejsem si ve všem jístá a excel mě část vypočítá sám.

Šárka Pozděnová
Pozri si tému
http://www.porada.sk/t18862-dp-typu-a-a-prijmy-z-eiech.html

Prilepila som v nej DP_typ B, ale je pre rok 2004. Nové nemám. Pre výpočet dane však vyhovuje. Oproti minulému roku je zmena v posune riadkov. V tomto roku pribudla napr. odpočítateľná položka-životné poistenie,...Ty sa riaď ale textom.
Pridám aj DP_typ B pre r. 2005, aby si si mohla porovnať. To už ale v exceli nemám.