Andrej88
16.03.12,11:36
Dobrý deň, dosť by ma zaujímalo ako sa človek môže dopracovať k takémuto zamestnaniu.
Je na to nejaká špeciálna škola alebo zaškoľujú zamestnávatelia samotní?
Môže to robiť hocikto? Ako na to?
Je potrebná na to nejaká licencia? Môže to robiť aj osobný tréner? Prečo je takýchto profesií tak málo?
kopretinka
16.03.12,10:48
Dobrý deň, dosť by ma zaujímalo ako sa človek môže dopracovať k takémuto zamestnaniu.
Je na to nejaká špeciálna škola alebo zaškoľujú zamestnávatelia samotní?ak poznáš nejakého zamestnávateľa,tak sa ho opýtaj
Môže to robiť hocikto? Ako na to?
Je potrebná na to nejaká licencia? Môže to robiť aj osobný tréner? Prečo je takýchto profesií tak málo?


https://www.google.sk/search?q=Poradca+pre+zdravie%2Csport+a+plet&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:sk:official&client=firefox-a
korduľa
16.03.12,10:52
daju sa urobit kurzy vyzivovych poradcov, trenerske kurzy, tiez rekvalifikacny kurz kozmeticky . ale ked je niekto osobny trener tak by mal byt zaroven aj vyzivovy poradca a k tej pleti je uz velmi blizko, radit moze clovek aj bez rekvalifickacneho kurzu ak nejde robit nejake zakroky na pleti, otazka je ako sa v tom vyzna, ale samozrejme to ako zijeme / teda co jeme, ci sa hybeme , aky mame sposob zivota sa nam odraza aj na pleti. nemyslim si ze je malo takych profesii.
ja osobne si ale neviem predstavit, ze keby som mala osobneho trenera, ze by mi neporadil v oblasti zdravia / teda stravy, ale tiez by som necakala od neho rady ohladne pleti, myslim, ze toto clovek hlada u kozmeticky, ktora ma uz trochu vacsie skusenosti.
a ten supervisor pobocky to som nepochopila vobec co si tym myslel, akej pobocky ? v akej oblasti?
korduľa
16.03.12,10:58
teraz som pozerala ten link co poslala kopretinka, pred par rokmi som reagovala na podobny inzerat, ktory ponukol pracu takehoto poradcu, ktory by bol v "v centre zdravia" a radil by takymto sposobom klientom, ktorych uz mali.praca flexibilna aj na dve hodiny denne, podla moznosti. kedze stiham vsetku svoju pracu, domacnost aj seba, tak som isla na pohovor, kde to bolo troch obsirnejsie, bolo to prvy a posleny krat. islo o herbalife, urcite by som netlacila niekomu nieco o com nie som presvedcena a takym sposobom ako to realizovali, no konec sveta, ale samozrejme, ze bolo treba absolvovat skolenia - za penaze a pod. no nic, ja by som nesla k takemu poradcovi. ale to je moj nazor
kopretinka
16.03.12,11:08
hej,takto inzeruje Herbalife :D ja som tiež raz išla na pohovor,nevedela som,o čo sa jedná,nechceli povedať do telefónu,asi vedeli,že by som to hneď odmietla:D
Napriek tomu,že som mala dohodnutý presný čas pohovoru,tak tam bolo okrem mňa strašne veľa ľudí,otočila som sa na opätku a išla domov.
Ešte mám jednu skúsenosť,volala som na nejaký inzerát,za boha nechcela ženská povedať,aká je to firma,náplň práce ani iné informácie.Tak sa pýtam,že či to je herbalife.....začala mlžiť tak som poďakovala a položila.Za chvíľu mi volá a hučí na mňa,že čo mám proti herbalife??? Ja že nič,ale s takými spôsobmi nech ide do čerta a neotravuje ma :---
Andrej88
16.03.12,12:05
Presne toto som chcel citat :) diky moc. Ja som reagoval na takuto ponuku ale som ochorel a tak som bol dost nahnevany na seba. Ale ako citam ,je to zasa nejaka praca ako Rainbow alebo podobne. Takze kaslat na to. Ako pises radsej si urobit kurz na osobneho trenera.

Pytam sa aj preto , lebo nie na vsetky profesie v dnesnej dobe mas strednu a ani neviem kolko by som si takto zarobil.
Chcel by som robit osobneho trenera. Viem ,ze na to je potrebny kurz. Ale netusim ci ma to uzivi vobec. Ako jediny zarobok je postacujuci? Ci by som mal ist aj do sluzieb a spojit to? Napr. masaze, joga... Ako to vidis/te?
kopretinka
16.03.12,13:06
ak máš možnosť,sprav si ten trénerský kurz,potom sa budeš môcť u niekoho zamestnať alebo si otvoriť vlastné fitko.Na masáže Ti trénerský kurz stačiť nebude....či Ťa to uživí.....hm...ťažko predpokladať....
kopretinka
16.03.12,13:10
http://www.trampolinky.cz/
toto je môj sen.....ale tak snívať môžem,či?:D
Andrej88
16.03.12,13:43
Uprimne neviem co na tom stoji 6000 Kcs. Urcite sa to da urobit aj lacnejsie.
A akurat mi prisiel mail s inim terminom ... neviem ci to mam zobrat , lebo je to v pondelok a v nedelu musim vediet ci idem lebo mam zasa cosi ine- konkretne sadrokarton. Na zmluvu. Co je vyhodnejsie? Mam zobrat toho poradcu? Co ta praca naplna?