AndreaE.
17.03.12,15:45
dobry den chcela som sa spytat, ci by mi nevedel niekto poradit urobili sa mi na nohach tri male hnede flaky, pod ktorymi sa skryvaju male hrcky, ktore po stlaceni nie su bolestive, dakujem.
buchač
17.03.12,14:54
dobry den chcela som sa spytat, ci by mi nevedel niekto poradit urobili sa mi na nohach tri male hnede flaky, pod ktorymi sa skryvaju male hrcky, ktore po stlaceni nie su bolestive, dakujem.

Andrea , nemyslíš si , že Tvoja otázka je v podstate o ničom ???....( slušnosť mi nedovolí vyjadriť sa inak ..)

...občas mám telepatické schopnosti s určitými osobami ( mne blízkymi ) , stačí pohľad a viem , na čo myslí , alebo ako bude konať ...
Teraz ma ale sklamali ...

...ale aj rakovina sa môže takto prejavovať ...

Sumár ???....žeby si na kožné zbehla , poprípade na chiro ...???
AndreaE.
18.03.12,12:44
lenze to ani neboli a nie je to skor ani ako hrcka ale ako uzlik taky maly lebo sa to hybe je to malicke nema to ani 1 cm, a vyzera to ako vybledajuca modrina ked uz hnedne a vracia sa naspat k svojej farbe koze, a rakovinu u nas ani nikto nikdy v zivote nemal, a mam pravidelny pohyb a o nohy sa staram.
avalik
18.03.12,12:54
lenze to ani neboli a nie je to skor ani ako hrcka ale ako uzlik taky maly lebo sa to hybe je to malicke nema to ani 1 cm, a vyzera to ako vybledajuca modrina ked uz hnedne a vracia sa naspat k svojej farbe koze, a rakovinu u nas ani nikto nikdy v zivote nemal, a mam pravidelny pohyb a o nohy sa staram.

aku radu tu na porade vlastne hladas? ze ti niekto z par riadkov textu urci diagnozu a predpise recept?
jediny kompetentny je lekar.

to o takovine radsej nekomentujem ...
lujza.j
18.03.12,13:12
......na toto ja len asi toľkoto:eek::eek::eek:
buchač
18.03.12,14:19
lenze to ani neboli a nie je to skor ani ako hrcka ale ako uzlik taky maly lebo sa to hybe je to malicke nema to ani 1 cm, a vyzera to ako vybledajuca modrina ked uz hnedne a vracia sa naspat k svojej farbe koze, a rakovinu u nas ani nikto nikdy v zivote nemal, a mam pravidelny pohyb a o nohy sa staram.
..Andrejka ....

Uzlík maličký , v lone matky sa vyvíjajúci ...najprv na nerozoznanie , o čo sa vlastne jedná ...
Neskôr , po tých 9 mesiacoch sa z toho lona na svetlo sveta vynorí malé stvorenie , nie o veľa centimetríkov má...
Po čase , niekoľko rokov stačí ( 2 - 3 , 13 - 17 ) , z toho uzlíka vyrastie niečo nové , proste iné...
Ak sa ale z toho vyvinie niečo iné , z rodičov sa môžu stať uzlíky nervov ...

...k zvyšku ( pohyb ,dedičnosť , starostlivosť ) sa ani nemienim vyjadrovať ...bolo by to možno o mlátení slamy...