beata.kass
19.03.12,10:25
Ahojte / dobrý deň,
na trhu je veľký výber filtračných kanvíc - uvažujem o jej kúpe, ale podľa čoho vyberať. Ako sa v tom množstve kanvíc zorientovať? Neviem aký je rozdiel medzi nimi. Viete mi niekto poradiť.
Ďakujem Bea
lujza.j
19.03.12,09:30
Indeed
19.03.12,09:48
Filtrovanie vody filtračnou kanvicou je jednoznačne NAJDRAHŠÍ sposob filtrovania vody

Doporučujem inštalaciu filtra Rainfresh s filtračnou vložkou FC-200 ,filtrovacia kapacita až 24 000 litrov vody , alebo 1,5 roka od výmeny do výmeny.
tienik
19.03.12,10:39
Filtrovanie vody filtračnou kanvicou je jednoznačne NAJDRAHŠÍ sposob filtrovania vody

Doporučujem inštalaciu filtra Rainfresh s filtračnou vložkou FC-200 ,filtrovacia kapacita až 24 000 litrov vody , alebo 1,5 roka od výmeny do výmeny.


tak tak, rovnako to mam urobene aj ja. Ked vidim kolko chce za to iste aktivne uhlie napriklad Brita, tak mi ide oci pretocit. To ja cez to plnim aj akvarium, polievam kvety, atd.... a cenovo je to v prepocte uplne smiesna vec oproti tym jednomesacnym kartusiam.
Indeed
19.03.12,10:42
Filtrovanie vody filtračnou kanvicou je jednoznačne NAJDRAHŠÍ sposob filtrovania vody

Doporučujem inštalaciu filtra Rainfresh s filtračnou vložkou FC-200 ,filtrovacia kapacita až 24 000 litrov vody , alebo 1,5 roka od výmeny do výmeny.

A ešte poviem, že v CZ je nákup filtračnej vložky LACNEJŠÍ asi o 40 %.
wagner
19.03.12,17:30
tak tak, rovnako to mam urobene aj ja. Ked vidim kolko chce za to iste aktivne uhlie napriklad Brita, tak mi ide oci pretocit. To ja cez to plnim aj akvarium, polievam kvety, atd.... a cenovo je to v prepocte uplne smiesna vec oproti tym jednomesacnym kartusiam.
A kto Ti povedal že vydržia len jeden mesiac? Tú kanvicu mám už takých najmenej osem rokov a nedám na ňu dopustiť. Nikdy som náplň nemusela vymieňať po mesiaci.
tienik
19.03.12,17:52
A kto Ti povedal že vydržia len jeden mesiac? Tú kanvicu mám už takých najmenej osem rokov a nedám na ňu dopustiť. Nikdy som náplň nemusela vymieňať po mesiaci.

ja len citam

http://www.brita.net/sk/calendar.html?L=21

ale kazdopadne, 24000l to iste nebude :-)
tienik
19.03.12,18:35
tak tak, rovnako to mam urobene aj ja. Ked vidim kolko chce za to iste aktivne uhlie napriklad Brita, tak mi ide oci pretocit. To ja cez to plnim aj akvarium, polievam kvety, atd.... a cenovo je to v prepocte uplne smiesna vec oproti tym jednomesacnym kartusiam.

vidim ze "toky" tovaru su podobne :-) ale nechcel som riesit hned temu "kde najlepsie kupit FC 200vku" ALe ked sme pritom, ano je to pravda, v SR je najdrahsia, ale aj tak lepsie ako kanvica.