nechtik28
20.03.12,20:31
Dobry den,
chcela som sa opytat,kedy mam narok na matersku dovolenku? kolko musim mat odpracovane roky,aby som dostala matersku dovolenku. Viem,ze niekedy (pred zmenou zakona) zeny ktore pracovali mali vyssiu davku ako tie ktore nepracovali. Lenze potom sa davka zjednotila na 190 eur. Ako je to vlastne teraz? Zalezi na tom ci som zamestnana alebo nie?
Xanti
20.03.12,19:36
Na materskú potrebuješ mať odpracované 270 dní v posledných dvoch rokoch. To na čo sa pýtaš ty je rodičovský príspevok a na ten má nárok každá žena odo dňa pôrodu dieťaťa.
nechtik28
21.03.12,20:12
A este by ma zaujimalo ako mam chapat tie odpracovane 270 dni. Ako sa rataju? Rataju sa ako do zapoctoveho listu? Lebo mala som zamestnanie kde som pracovala iba 2,5 mesiaca a do zapoctu mi pridali 83 dni, a u terajsieho zamestnavatela pracujem vyse 9 mesiacov a ked som si ratala dni,tak mi vychadza nejakych 180 a pritom robim aj soboty.
Xanti
21.03.12,20:14
A este by ma zaujimalo ako mam chapat tie odpracovane 270 dni. Ako sa rataju? Rataju sa ako do zapoctoveho listu? Lebo mala som zamestnanie kde som pracovala iba 2,5 mesiaca a do zapoctu mi pridali 83 dni, a u terajsieho zamestnavatela pracujem vyse 9 mesiacov a ked som si ratala dni,tak mi vychadza nejakych 180 a pritom robim aj soboty.Ak u terajšieho zamestnávateľa robíš 9 mesiacov tak musíš mať splnenú podmienku, lebo sa rátajú kalendárne dni a nie pracovné.
Si tehotná?
veronikasad
21.03.12,20:15
A este by ma zaujimalo ako mam chapat tie odpracovane 270 dni. Ako sa rataju? Rataju sa ako do zapoctoveho listu? Lebo mala som zamestnanie kde som pracovala iba 2,5 mesiaca a do zapoctu mi pridali 83 dni, a u terajsieho zamestnavatela pracujem vyse 9 mesiacov a ked som si ratala dni,tak mi vychadza nejakych 180 a pritom robim aj soboty.
Do 270 dní sa počítajú kal.dni trvania nem.poistenia=spravidla pracovného pomeru na prac.zmluvu (nie dohodu)

Pýtaš sa na materské, vyplácané Sociálnou poisťovňou, alebo rodičovský príspevok, vyplácaný UP ?
lebo k žiadnemu zjednoteniu materského nedošlo.
Katy a R
21.03.12,20:15
A este by ma zaujimalo ako mam chapat tie odpracovane 270 dni. Ako sa rataju? Rataju sa ako do zapoctoveho listu? Lebo mala som zamestnanie kde som pracovala iba 2,5 mesiaca a do zapoctu mi pridali 83 dni, a u terajsieho zamestnavatela pracujem vyse 9 mesiacov a ked som si ratala dni,tak mi vychadza nejakych 180 a pritom robim aj soboty.
9 mesiacov ti bohato stačí :):) (a aj predchádajúce zamestnanie sa počíta) - počítajú sa ti kalendárne dni .
nechtik28
21.03.12,20:32
Tehotna este nie:) ale keby nahodou. Som velmi rada,ze som sa dozvedela ako sa veci maju, lebo keby som sa o takychto veciach mala informovat u nas na UP,tak by som sa asi odpovede nedockala.
veronikasad
21.03.12,20:33
Tehotna este nie:) ale keby nahodou. Som velmi rada,ze som sa dozvedela ako sa veci maju, lebo keby som sa o takychto veciach mala informovat u nas na UP,tak by som sa asi odpovede nedockala.
Veru nedočkala - materské vypláca sociálna poisťovňa.
Xanti
21.03.12,20:34
Ale máš normálny pracovný pomer, nerobíš len na dohodu o vykonaní práce?
A na UP by ti neporadili nič, lebo materské vypláca SP. :D
nechtik28
21.03.12,20:57
No u terajsieho zamestnavatela mam normalne od 21.06.2011 na dobu neurcitu,takze toto je ok. :---
nechtik28
21.03.12,20:58
A automaticky pracovna zmluva :)