angel73
21.03.12,11:19
Dobry den,chcem poprosit o radu, kupila som si od isteho predajcu v Stupave titanovu panvicu za cca 60 €, z ktorej sa mi po roku zacal supat povrch natolko, ze sa na nej vobec nedalo varit. Do reklamacneho sprievodneho listu som napisala, ze som stratila doveru k tomuto vyrobku nakolko mam male dieta a varila som na tejto panvici prave pokrmy pre neho s vedomim, ze je to "zdrave" a ze ziadam vratenie penazi. Poslali mi vsak novu panvicu. Zatial som si ju nebola prebrat z obchodu, ktory reklamaciu vybavoval. Potrebovala by som poradit, ako mam postupovat.
kopretinka
21.03.12,10:21
Tvoja reklamácia bola vybavená v poriadku.
danushka
21.03.12,10:38
To buď rada, že ti novú panvicu zaslali...ja som za titanové hrnce práskla kedysi 25.000 SKK a po dvoch rokoch sa mi to začalo lúpať a mám smolu, nikto mi nič nové po reklamácii nezaslal...
angel73
21.03.12,14:32
Dakujem za odpoved. Ale mam narok pri tejto vymene zasa na 2 roky zaruky?
angel73
21.03.12,14:33
A clovek by si myslel, ze za tie prachy vydrzi ta panvica aspon 2-3 roky...
Indeed
21.03.12,14:34
Ja som si kupil i-cook od Amway a som navýsosť spokojný ,

a moja sestra ma panvicu od ametist a tiež je spokojná,

ja by som tiež kupil panvicu od ametist , no nijaky diler sa doteraz v mojom okolí nevyskytol...
danushka
21.03.12,15:44
A clovek by si myslel, ze za tie prachy vydrzi ta panvica aspon 2-3 roky...
...no ja som bola naivnejšia a myslela som si, že aspoň 10 rôčkov budem spokojná, odvtedy ma už nikdy nik na žiadnu prezentáciu nenahovoril, zepter hrnce by ma iste prežili...
danushka
21.03.12,15:51
áno, suseda má od ametistu a chváli si, aj po dvoch rokoch povrch hrncov drží a nelúpe sa...ale narába s nimi len ona v rukavičkách...
kenavf
03.05.12,13:45
Vyskúšali sme už v priebehu rokov niekoľko teflónových aj titánových,boli značkové(žiadny Lídl a pod.)Po roku mali všetky poškodený alebo opotrebený neprilnavý povrch.Kúpili sme keramickú a drží už veľmi dlho a neprilnavosť je zo všetkých druhov najlepšia.Je to až tak,že je problém orestovať napríklad pečeň(skôr je taková dusená ako restovaná),na to používame obyčajnú teflonovú.
bodliak
03.05.12,13:47
Mám Nowo Titanium a som spokojný.
Indeed
03.05.12,13:55
V Hypernova bude 4-5. maja AKCIA na panvicu len 9,90 €

pojdem si jednu zakupit.