peto.vac
21.03.12,22:09
Chystam sa do leta si poriadit klimatizaciu pre dve miestnosti,takzvany multisplit,len neviem vobec akym smerom sa mam uberat,o znackach nic neviem,vyratal som si,ze 2,5 kW mi bude bohato stacit (na jednu miestnost) neviem ci ked budem chciet pre dve,bude musiet byt s vykonom 5 kW,neviem ci vonku budu dve vrtule a vonkajsia jednotka bude vacsia,alebo len jedna a vonkajsia jednotka bude normalna...Viem ze chcem invertorovu klimu a vsetky bezne funkcie,ako aj kurenie,nocny rezim a vseliake filtre,ionizator a pod,taktiez funkciu ktora vyrovna teplotu stropu a teplotu podlahy v miestnosti...Nenasiel som zatial ani vhodny obchod,kde by mali vacsiu ponuku multisplitov a cena klimy okolo 1000-1500 €... +montaz...Za rady vopred dakujem,tiez ked niekto vie poradit,comu sa mam vyhnut,na co si dat pozor,budem povdacny...Tiez by som chcel aby bola co najsetrnejsia-v standby by nemala vela zrat,vraj si mozem vedla zastrcky namontovat mechanicky vypinac,ktorym by som klimu na iste obdobie vypol a tiez by som chcel dizajnovu,ako trebars od Samsungu,no od nich som multisplit nevidel a pravdepodobne sa zacali klimamy zaoberat len nedavno,takze neviem ci by to bola spravna volba...