LucasKE
22.03.12,23:31
Ahojte, nepoznate niekto sikovneho kurenara/vodara medzi Kosicami a Presovom, ktory by vedel poradit a zrealizovat prace suvisiace s kurenim/vodou?
Nehladam partiu, ale jedneho odbornika, s ktorym by som mohol konzultovat a ktory by vedel urobit odbornu pracu, ktoru ja neovladam.
Momentalne potrebujem poradit s lezatymi rozvodmi kanalizacie a vody pod zakladovu dosku ale neskor to bude komplet rozvody vody, vodne podlahove kurenie atd...
Mozte posielat aj sukromnou postou.
Dakujem.
Janyke
23.03.12,09:50
Moj sused pracuje v promonte v Presove a viem ze cez vikendy robi rozne bokovky. Skoc tam a na dvore urcite stretnes chlapov, s ktorymi sa mozes poradit.
Druhy tip su chlapci z Dubovice, ktory robili komplet kurenie v dome mojej priatelky. Su velmi sikovni a cenovo priatelni aj preto nemaju nudzu o pracu. Myslim si ze vodu by mali zvladnut tiez. Miloš Semančík. Mobil: 0908/890809
Dufam ze to nie je reklama :-)
Marek Slačka
03.04.12,15:51
Dobry den sme 2 z Ružomberka ale robime po celej SR takze ak mate zaujem poslite mi nejake podklady na majco999@azet.sk a mozme to prekonzultovat
tulist7
30.04.12,10:03
Ahojte,
www.dobryvodar.sk
je priamo z košíc ale pracuje po celom slovensku.
melinda123
16.02.14,18:50
Ďakujem pekne za kontakt. Bola to správna voľba. Miloš Semančík z Dubovice mi robil kompletnú vodoinštaláciu, podlahové kúrenie a kotolňu za bezkonkurenčnú cenu. Šľape to ako hodinky. Jedna z mála firiem, ktorá mi robila na stavbe tak poctivo a rýchlo :)
vladimir golenya
20.04.15,18:33
Skúste mi zavolať na 0949584888,, alebo email : vladimir.golenya@gmail.com Som vodár, kúrenár, kanalizácie, rozvody a odpady vody. f. GOLYD
karakul
20.04.15,19:03
... no za tri roky snaď už aj dom má dokončený, nielen vodu.