KEJKA
07.02.06,20:18
Prosím, viete mi niekto prilepiť recept - surne na Kubánsku tortu?
Dakujem veľmi pekne.
liba2
07.02.06,19:26
Lidka, pravda hodíš niečo aj na poradu, keď bude upečená ?? :D
KEJKA
07.02.06,19:48
Libuška, robíš si chúťky na jaterničky... a prasiatko je ešte nažive... xixixixixi
..................................
vážne, poradte mi lahodný čokoládový krém,
moja dcéra chce omráčiť priateľa tortou snov.
Chobot
07.02.06,20:17
Prosím, viete mi niekto prilepiť recept - surne na Kubánsku tortu?
Dakujem veľmi pekne.
Jasné, možno je to nezvyčajné, že Ti poradí chlap, ale toto je u nás najobľúbenejšia torta a robím ju dosť často. Recept mám v hlave.

Na začiatok trochu histórie, prečo sa volá Kubánska torta? Je to preto. lebo raz (ešte za čias komunizmu) bol v Prahe na návšteve Fidel Castro. Na slávnostnej recepcii sa ako dezert podávala práve táto torta a vtedy ju nazvali na počeť veľkého vodcu Kubánska torta.

Takže:
Korpus (na jednu tortovú formu=2 torty):
8 vajec
4 lyžice prášk. cukru
4 lyžice kryšt. cukru
5 lyžíc polohrubej múky
3 lyžice kakaového prášku
kávová lyžička prášku do pečiva

Plnka (parížsky krém):
1 l šľahačky (môže byť aj 1,25 l, torta bude vyššia)
100 g kakaového prášku
50-100 g kryšt. cukru (niekto rád sladšie, niekto menej)

Iné:
cca. 8 banánov
200 g čokolády na varenie
200 g Cery
lekvár (najlepšíe marhuľový)

Deň vopred uvaríme šľahačku s kakaom a cukrom. Udržujeme na bode varu cca 2 minúty, kým sa všetky hrudky kakaa nerozpustia (dobré je vopred zmiešať kakao s cukrom, potom menej hrudkavie). Po vychladnutí na izbovú teplotu dáme ešte do chladničky poriadne schladiť cez noc.

Aj korpus môžeme upiecť vopred. Oddelíme bielka a žĺtka. Bielka vymiešame s kryšt. cukrom do hustej peny, žĺtka s práškovým cukrom. V osobitnej miske zmiešame kakao s múkou a práškom do pečiva. Všetko nakoniec zľahka zmiešame dohromady rukou a vylejeme do formy. Rúru vopred vyhrejeme na teplotu 170 st. a naprv pečieme pri tejto teplote cca 15 minút, kým sa cesto nenafúkne, potom znížime teplotu na cca 130 st. Takto pečieme ešte aspoň 50 minút. Či je cesto upečené sa dá skontrolovať drevenou špajlou - pichneme do cesta a ak na špajli nezostane mokré cesto, tak korpus je upečený.

Po vychladnutí korpus vyklopíme, rozkrojíme na polovicu (spravíme 2 korpusy). Potrieme lekvárom a ukladáme na vrch banány rozkrojené po dĺžke (banány dávam na celý povrch, aby som ich tam nemusel hľadať ako v obchodnej torte). Parížsky krém vyšľaháme na pevnú penu (pozor na prešľahanie - zhrudkavela by a bolo by po paráde). Túto penu rozotrieme po oboch tortách a zahladíme na povrchu a po bokoch.

V osobitnej miske rozpustíme a dôkladne premiešame vo vodnom kúpeli čokoládu a Ceru, necháme vychladnúť tak, aby ešte bola čokoláda ešte tekutá, ale nie horúca. Touto čokoládou potom polejeme toru a dáme do chladničky na pár hodín stuhnúť.

Dobrú chuť.
kukučka
07.02.06,20:32
Tweety
07.02.06,20:35
Vážení, nie ste nejakí mlsní na neskorú večernú hodinu?
ALe inak super, zajtra si ich vytlačím do zbierky.
JanaF
07.02.06,20:37
no vyzera to velmi chutne... asi bude sladky vikend:)
KEJKA
07.02.06,21:22
Chobot, si jednička, si skvelý, si úžasný, si pohotový
veľmi pekne ďakujem. :)
KEJKA
04.03.06,20:11
takže po rôznych peripetiách... dcéra napokon zvolila iný recept, ja som sa rozhodla ju urobiť teraz, aj sa podarila, je skvelá.
Ak som správne pochopila, tak po rozkrojení korpusu urobím vlastne dve torty.
No nič sa nestalo, ja som ich položila na seba, tak som dostala krásnu vysokú narodeninovú tortu pre svoju 22-ročnú dcéru.
Ešte raz Chobot vďaka.
KEJKA
30.03.06,20:57
prosím, ešte k tej torte .... fakt urobíš dve torty? ja som totiž tú prvú spojila do jednej - bola vysoká, chcela som to tak... bola narodeninová.

ale ked dám na polovicu banány a polovicu kreému - tak priamo na ten krém nalejem tú čokoládu:? Bola to dosť babračka, nemám s tým skúsenosť, dlho mi to trvalo. Nemáš na to nejaký trik?
A ešte - čokoládová poleva sa mi láme, kedysoi som robila z kakaa, tá bola mäkšia, nemáš na to nejaký recept ?
Vdaka vopred.
Nehorí stačí v sobotu ráno. Teraz ešte je makačka na inom.
Ale šlahačku som už uvarila.
monspa
31.03.06,06:26
Ja osobne si myslím, že to by mala byť jedna torta. Možno Chobot nedopísal, že potom tie dva korpusy spojil. Čo sa týka polevy, keď chceš, aby sa pri krájaní nelámala, priprav si do vyššej nádoby horúcu vodu a do tej vody namoč nôž. Trochu utri a krájaj, ale najlepšie je namáčať ho pred každým krájaním.
Zita4
31.03.06,07:28
A ešte - čokoládová poleva sa mi láme, kedysi som robila z kakaa, tá bola mäkšia, nemáš na to nejaký recept ?

Pozri sem: http://www.porada.sk/showpost.php?p=119881&postcount=9
Tweety
31.03.06,07:42
Pozri sem: http://www.porada.sk/showpost.php?p=119881&postcount=9
Aj ja to takto praktizujem, iba že, pritom ich tak otupím, že ich treba ihneď poostriť.:p
KEJKA
31.03.06,07:48
Ja osobne si myslím, že to by mala byť jedna torta. Možno Chobot nedopísal, že potom tie dva korpusy spojil. Čo sa týka polevy, keď chceš, aby sa pri krájaní nelámala, priprav si do vyššej nádoby horúcu vodu a do tej vody namoč nôž. Trochu utri a krájaj, ale najlepšie je namáčať ho pred každým krájaním.
ten trik s horúcou vodou poznám, len som chcela skúsiť inú polevu - priamo z kakaa pripravenú. Neviem nájsť ten recept.
A mala som aj vodu nie vriacu, len z vodovodu, to bolo málo.
Ale vďaka.
Tweety
31.03.06,07:51
ten trik s horúcou vodou poznám, len som chcela skúsiť inú polevu - priamo z kakaa pripravenú. Neviem nájsť ten recept.
A mala som aj vodu nie vriacu, len z vodovodu, to bolo málo.
Ale vďaka.
Doma mám polevu aj z kakaa, ak chceš propomeň sa mi okolo 16,00 hod. Už budem doma a pohľadám.:cool:
KEJKA
31.03.06,08:04
vdaka, Majka, ale to budem niekde na ceste a večer už budem mať na krku synovcov..... hm, tak skus nezabudnúť. Pre istotu kúpim po ceste to kakao - nestratí sa.
Chobot
31.03.06,10:15
prosím, ešte k tej torte .... fakt urobíš dve torty? ja som totiž tú prvú spojila do jednej - bola vysoká, chcela som to tak... bola narodeninová.

ale ked dám na polovicu banány a polovicu kreému - tak priamo na ten krém nalejem tú čokoládu:? Bola to dosť babračka, nemám s tým skúsenosť, dlho mi to trvalo. Nemáš na to nejaký trik?
A ešte - čokoládová poleva sa mi láme, kedysoi som robila z kakaa, tá bola mäkšia, nemáš na to nejaký recept ?
Vdaka vopred.
Nehorí stačí v sobotu ráno. Teraz ešte je makačka na inom.
Ale šlahačku som už uvarila.

Skutočne z toho robím vždy naraz dve torty. Korpus je na spodku, na nich sú banány na tom parížsky krém a na vrchu čokoláda. Hore už nie je korpus, potm to už nie je originál Kuba torta (pozri niekde v cukrárni, tiež je korpus len dole).

Trik v polievaní je ten, že krém na torte treba pekne vyhladiť (chvíľu to trvá a je s tým babračka). Čokoládu po uvarení treba nechať vychladnúť tak, aby ešte bola tekutá a tak to oblievať postupne dokola. Ak by si oblievala horúcou čokoládou, tak by sa ti to zlievalo s tým parížsky krémom a boli by tam mazance.

To krájanie jedine s nožom v horúcej vode (ja ju zohrievam vo varnej kanvici). Nožom potom nie krájať, ale iba ho položiť na čokoládu a nechať ju teplom roztopiť a potom prekrojiť spodok (vnútro). Na čokoládu nesmieš pritlačiť, lebo popraská.

Ale každý si to môže prispôsobiť podľa svojej fantázie, teda dať korpus aj na vrch alebo poliať inou polevou. Keď sa mi nechcelo polievať čokoládou, tak som to len celé posypal Grankom a bolo to potom aj tak také čokoládové.
Tweety
31.03.06,13:54
vdaka, Majka, ale to budem niekde na ceste a večer už budem mať na krku synovcov..... hm, tak skus nezabudnúť. Pre istotu kúpim po ceste to kakao - nestratí sa. Tu je recept na super polevu: 12,5 dag masla 5 PL kakaa 5 PL prášk.cukor 5 PL mlieka 1PL maizena Všetko zmiešať nad parou alebo v kastróliku Priznám sa, nerobila som ju, robím iba čokoládovú ale tu niekde z Porady mám recept ako super, takže stojí za vyskúšanie.
KEJKA
31.03.06,17:06
vdaka obom, idem to urobiť. jednu obsypem Grankom, druhu oblejem čokoládou, mňam.
Tweety
31.03.06,17:10
vdaka obom, idem to urobiť. jednu obsypem Grankom, druhu oblejem čokoládou, mňam. Príjemné mlsanie prajem.
kukučka
31.03.06,19:46
Poleva
Také čudá na milimeter rovnaké s dokonalou polevou na mojej adrese nenájdete,
vedela ich robiť moja suseda. Nakrájala len polevu, ešte riedku - tesne pred stuhnutím, rezy sa trošíčku môžu zliať, ale ostať viditeľné.
Celý koláč krájala až keď poleva stuhla. Piškót plnila keď bol celkom studený.
ondrejvla
31.03.06,20:07
Poleva na torte a na rezoch vám nebude praskať, ak koláč pre krájaním aspoň 10 minút vyberiete z chladničky, pripravte si dva nože, papierové utierky a pustite si plyn. Júúúúj, ale aj ho aj zapáliť!! Nôž rozohriať nad plynom, nie vo vode dobre
na horúco, začnete krájať a poleva sa vám krásne bude oddeľovať bez praskania. Nôž utrieť utierkou aj pred krájaním aj po krájaní, a kým vám druhý nôž nejaký pomocník ( obyčajne manžel) nahreje, ten prvý už môže nahrievať znovu. Ja takto krájam všetky čokoládové polevy, aj na punčovom a nič nepraská, sú krásne úhľadné ako priamo z výroby.
Dúfam, že sa vám vydarí.
KEJKA
31.03.06,21:06
Dakujem, drobnosti netreba podceňovať.
a skúsim vyhľadať a urobiť aj tú píseckú.... pred chvíľou som sa o nej dozvedela.
kukučka
31.03.06,22:26
Vlasti skôr zjeme ako pokrájam :D :D :D A čo my jednohubky bez manželov? :p
pyton
01.04.06,07:53
Peknú polevu sa nepodarilo urobiť ani Floydovi, tak čo. Tortu tiež nemal úhľadnú. /Vo Viedni pripravoval Sachertortu./ Hlavne, že je dobrá :p
tonkat
02.04.06,01:41
Dakujem, drobnosti netreba podceňovať.
a skúsim vyhľadať a urobiť aj tú píseckú.... pred chvíľou som sa o nej dozvedela.
Ja ju tiež hľadám a nedarí sa. V akej téme sa pečie písecká? Mne pod tým názvom nenašlo nič. Alebo ste ju už zjedli?mimotemy
KEJKA
02.04.06,06:16
Nie, ten recept má Vlasta, ale na Porade nie je. Škoda.
Ked dooslavuje, tak hádam nám posunie aj ten recept.
lenkak
02.04.06,07:54
Vlasta, prosím Ťa napíš nám recept na tú "Píseckú"
aj ja chcem vedieť ako chutí, (manžel sa už olizuje) ďakujem.
maturantka
02.04.06,17:50
Recept na kubánsku tortu som dostala kedysi bez tej čokoládovej polevy. Ja na parížsky krém ozdobne nastriekam kopčeky bielej šľahačky. Tiež to dobre vyzerá i chutí. Vyskúšam aj to polievanie čokoládou, ale mám obavy, aby sa mi parížsky krém nezačal roztekať. Netreba tam dať stužovač. Ozaj to drží?
KEJKA
02.04.06,18:11
Recept na kubánsku tortu som dostala kedysi bez tej čokoládovej polevy. Ja na parížsky krém ozdobne nastriekam kopčeky bielej šľahačky. Tiež to dobre vyzerá i chutí. Vyskúšam aj to polievanie čokoládou, ale mám obavy, aby sa mi parížsky krém nezačal roztekať. Netreba tam dať stužovač. Ozaj to drží?
drží, drží... a ako perfektne. Čokoládu treba liať až vychladnutú, ale ešte tekutú.
martak
03.04.06,11:29
Kubánský dort
Korpus:
6 vajec
300 g cukru
120 g polohrubé mouky
30 g kakaa

Na ozdobení:
700 g banánů
300 g šlehačky
100 g kakaové polevy
džem



Příprava:
Vejce vyšleháme spolu s cukrem, přidáme mouku a kakao. Těsto vlijeme do vymazané formy a pečeme v dobře vyhřáté troubě. Upečený korpus podélně rozkrojíme na dva stejné pláty. Poté pracujeme jen s jedním plátem, který na rozkrojené straně potřeme ovocným džemem a na celou plochu dortu rovnoměrně rozložíme oloupané banány, které pokryjeme vrstvou pevně ušlehané pařížské šlehačky. Takto připravený dort na horní a boční straně potáhneme ředěnou kakaovou polevou. Po ztuhnutí rozkrojíme na 12 porcí. Dort je určen pro rychlou spotřebu.
martak
03.04.06,11:32
ALEBO:

Kubansky dort
4 vejce
16 dkg cukr krupice
15 dkg polohrubá mouka
špetka soli
2 polévkové lžíce vody
1/4 prášku do pečiva
2 vanilkové cukry
2 šlehačky (a 230 ml)
4 banány
2 zarovnané polévkové lžíce kakaa
100 g balení čokolády na vaření
1/4 ztuženého tuku (cca 60 g)
Vejce, jeden vanilkový cukr, cukr krupici a vodu necháme mixerkem našlehat do pěny. V misce smícháme polohrubou mouku, prášek do pečiva a jednu polévkovou lžíci kakaa a postupně pomalu vmícháme do našlehané pěny. Vzniklou hmotu nalijeme do předem vymazané a vysypané dortové formy a pečeme při 170°C. Hotový korpus necháme vychladnout a dvakrát prokrojíme.
Mezitím připravíme polevu. Ve vodní lázni rozehřejeme celou čokoládu na vaření společně se ztuženým tukem, necháme vychladnout tak, aby zůstala polotekutá, ale nebyla horká.
Na náplň našleháme 2 šlehačky s jedním vanilkovým cukrem, do tuhé šlehačky zašleháme polévkovou lžíci kakaa a 6 polévkových lžic téměř vychladlé polevy (s teplotou skutečně opatrně, jinak se šlehačka rozteče nebo srazí :-)
Banány oloupeme a podélně rozkrojíme na dvě placaté půlky. Polovinou náplně potřeme spodní díl korpusu a do náplně vtlačíme 4 půlky banánů. Přiklopíme prostředním dílem a stejně pokračujeme na druhém patře. Hotový dort necháme zchladnout a pak poléváme zbylou čokoládovou polevou
martak
03.04.06,11:33
Ja vacsinou kupim hotovy kakaovy korpus a len ho podla "kuba" receptu naplnim.
Tweety
04.04.06,16:50
drží, drží... a ako perfektne. Čokoládu treba liať až vychladnutú, ale ešte tekutú. Lidka, prosím, napíš mi, či bola tá kakaová poleva dobrá, ešte som ju neskúšala. Dík
KEJKA
04.04.06,18:04
Lidka, prosím, napíš mi, či bola tá kakaová poleva dobrá, ešte som ju neskúšala. Dík
bolo tu toľko dobrých rád, ako na to s tou čokoládovou polevou, že som napokon robila tú. Krájala som ju horúcim nožom nahriatym nad plameňom, je to praktickejšie.
A bola výborná.
K tej kakaovej sa určite dostanem, potom napíšem.
Ved ide Veľká noc.
Tweety
04.04.06,18:14
bolo tu toľko dobrých rád, ako na to s tou čokoládovou polevou, že som napokon robila tú. Krájala som ju horúcim nožom nahriatym nad plameňom, je to praktickejšie.
A bola výborná.
K tej kakaovej sa určite dostanem, potom napíšem.
Ved ide Veľká noc. To je pravda, to si ešte zašantíme s tým pečením.
brezňanka
06.04.06,10:46
Lidka, čokoládu robím na plech zákuskov 7 dkg čokolády, 7 dkg stuženého tuku a prilejem po rozpustení kvapku oleja. Je lesklejšia a dokonca sa aj menej láme.
Pri krájaní si ešte pomáham vriacou vodou do ktorej namáčam nôž. Neviem či to pomôže, ja mám s tým celkom dobré skúšenosti.
Marína
03.12.07,17:50
Časť citátu:

Jasné, možno je to nezvyčajné, že Ti poradí chlap, ale toto je u nás najobľúbenejšia torta a robím ju dosť často. Recept mám v hlave.

Na začiatok trochu histórie, prečo sa volá Kubánska torta? Je to preto. lebo raz (ešte za čias komunizmu) bol v Prahe na návšteve Fidel Castro. Na slávnostnej recepcii sa ako dezert podávala práve táto torta a vtedy ju nazvali na počeť veľkého vodcu Kubánska torta.

........................

Dobrú chuť.
Tibor, konečne som upiekla Kubánsku tortu podľa Tvojho receptu. Je vynikajúca. Ďakujem za recept.:)
KEJKA
03.12.07,20:06
Časť citátu:

Tibor, konečne som upiekla Kubánsku tortu podľa Tvojho receptu. Je vynikajúca. Ďakujem za recept.:)
u nás bola hitom po celý rok 2006, bola vždy perfektná, ale už dlhšie som nepiekla.... takže to na budúci týždeň napravím.
Elena Navrátilová
09.12.07,12:16
Náhodou, nerobil niekto plnku z trvanlivej práškovej šľahačky?
alla66
11.06.09,16:04
Prosím o radu, čítam tieto príspevky už tretí krát:mee:....Robí sa jedna torta z 8 vajec, alebo sa pečie naraz vo dvoch formách na tortu? Chobot, akú máš veľkosť ? Ja mám 26 cm...nie je malá?


Jasné, možno je to nezvyčajné, že Ti poradí chlap, ale toto je u nás najobľúbenejšia torta a robím ju dosť často. Recept mám v hlave.

Na začiatok trochu histórie, prečo sa volá Kubánska torta? Je to preto. lebo raz (ešte za čias komunizmu) bol v Prahe na návšteve Fidel Castro. Na slávnostnej recepcii sa ako dezert podávala práve táto torta a vtedy ju nazvali na počeť veľkého vodcu Kubánska torta.

Takže:
Korpus (na jednu tortovú formu=2 torty):????
8 vajec
4 lyžice prášk. cukru
4 lyžice kryšt. cukru
5 lyžíc polohrubej múky
3 lyžice kakaového prášku
kávová lyžička prášku do pečiva

Plnka (parížsky krém):
1 l šľahačky (môže byť aj 1,25 l, torta bude vyššia)
100 g kakaového prášku
50-100 g kryšt. cukru (niekto rád sladšie, niekto menej)

Iné:
cca. 8 banánov
200 g čokolády na varenie
200 g Cery
lekvár (najlepšíe marhuľový)

Deň vopred uvaríme šľahačku s kakaom a cukrom. Udržujeme na bode varu cca 2 minúty, kým sa všetky hrudky kakaa nerozpustia (dobré je vopred zmiešať kakao s cukrom, potom menej hrudkavie). Po vychladnutí na izbovú teplotu dáme ešte do chladničky poriadne schladiť cez noc.

Aj korpus môžeme upiecť vopred. Oddelíme bielka a žĺtka. Bielka vymiešame s kryšt. cukrom do hustej peny, žĺtka s práškovým cukrom. V osobitnej miske zmiešame kakao s múkou a práškom do pečiva. Všetko nakoniec zľahka zmiešame dohromady rukou a vylejeme do formy. Rúru vopred vyhrejeme na teplotu 170 st. a naprv pečieme pri tejto teplote cca 15 minút, kým sa cesto nenafúkne, potom znížime teplotu na cca 130 st. Takto pečieme ešte aspoň 50 minút. Či je cesto upečené sa dá skontrolovať drevenou špajlou - pichneme do cesta a ak na špajli nezostane mokré cesto, tak korpus je upečený.

Po vychladnutí korpus vyklopíme, rozkrojíme na polovicu (spravíme 2 korpusy). Potrieme lekvárom a ukladáme na vrch banány rozkrojené po dĺžke (banány dávam na celý povrch, aby som ich tam nemusel hľadať ako v obchodnej torte). Parížsky krém vyšľaháme na pevnú penu (pozor na prešľahanie - zhrudkavela by a bolo by po paráde). Túto penu rozotrieme po oboch tortách a zahladíme na povrchu a po bokoch.

V osobitnej miske rozpustíme a dôkladne premiešame vo vodnom kúpeli čokoládu a Ceru, necháme vychladnúť tak, aby ešte bola čokoláda ešte tekutá, ale nie horúca. Touto čokoládou potom polejeme toru a dáme do chladničky na pár hodín stuhnúť.

Dobrú chuť.


Ja osobne si myslím, že to by mala byť jedna torta. Možno Chobot nedopísal, že potom tie dva korpusy spojil. Čo sa týka polevy, keď chceš, aby sa pri krájaní nelámala, priprav si do vyššej nádoby horúcu vodu a do tej vody namoč nôž. Trochu utri a krájaj, ale najlepšie je namáčať ho pred každým krájaním.
Podľa mňa robiť tortu z 8 vajec je veľa....nevykypí z formy?


Skutočne z toho robím vždy naraz dve torty. Korpus je na spodku, na nich sú banány na tom parížsky krém a na vrchu čokoláda. Hore už nie je korpus, potm to už nie je originál Kuba torta (pozri niekde v cukrárni, tiež je korpus len dole).
Máš dve formy? Pečieš ich naraz?
Trik v polievaní je ten, že krém na torte treba pekne vyhladiť (chvíľu to trvá a je s tým babračka). Čokoládu po uvarení treba nechať vychladnúť tak, aby ešte bola tekutá a tak to oblievať postupne dokola. Ak by si oblievala horúcou čokoládou, tak by sa ti to zlievalo s tým parížsky krémom a boli by tam mazance.

To krájanie jedine s nožom v horúcej vode (ja ju zohrievam vo varnej kanvici). Nožom potom nie krájať, ale iba ho položiť na čokoládu a nechať ju teplom roztopiť a potom prekrojiť spodok (vnútro). Na čokoládu nesmieš pritlačiť, lebo popraská.

Ale každý si to môže prispôsobiť podľa svojej fantázie, teda dať korpus aj na vrch alebo poliať inou polevou. Keď sa mi nechcelo polievať čokoládou, tak som to len celé posypal Grankom a bolo to potom aj tak také čokoládové.


Časť citátu:

Tibor, konečne som upiekla Kubánsku tortu podľa Tvojho receptu. Je vynikajúca. Ďakujem za recept.:)

Marína, ako si robila tortu?
KEJKA
11.06.09,17:25
nie je malá,je akurát.
alla66
11.06.09,18:08
nie je malá,je akurát.
Dostala som od kamarátky recept na trojfafebnú bábovku z 5-vajíčok, robila som ju minimálne trikrát a vždy mi ušla z formy...( Ø24 cm) a bola súca do koša, alebo havkáčovi..
Preto si myslím, že forma o Ø26 cm bude na osem vajíčok je malá:confused:
Chobot
11.06.09,18:34
Dostala som od kamarátky recept na trojfafebnú bábovku z 5-vajíčok, robila som ju minimálne trikrát a vždy mi ušla z formy...( Ø24 cm) a bola súca do koša, alebo havkáčovi..
Preto si myslím, že forma o Ø26 cm bude na osem vajíčok je malá:confused:

Z jednej formy keď urobím korpus, tak ten rozrežem na polovicu a sú z toho spodky pre 2 torty. Na jednu formu používam 7 väčších alebo 8 menších vajec. Je to tesne nad okraj, ale po vychladnutí je korpus presne po kraj formy. Ja mám formu 23 cm. Ak máš väčšiu formu, dal by som aj 9 vajec.

Ak chceš korpus len pre jednu tortu (tzn. že ho neprerežeš), tak stačí polovica vajec - 4 ks.
KEJKA
11.06.09,18:45
ja mám tiež 26 cm,určite sa to zmestí,je to tesne pod okraj, alebo presne po. Niekedy mojou chybou sa nafukne....stred je vyšší, treba správne rozotrieť, rovnomerne a trochu viac po okrajoch.
Marína
11.06.09,18:47
Marína, ako si robila tortu?
Alli, Tiborova je veľmi dobrá, ja robím z polovičnej dávky, Tibor robí dve, podľa mňa pečie v dvoch formách. Ja už pečiem len podľa jeho receptu. Vďaka Tibor.:)

Dodatok:

Tibor robí dve, podľa mňa pečie v dvoch formách.

Z jednej formy keď urobím korpus, tak ten rozrežem na polovicu a sú z toho spodky pre 2 torty. Na jednu formu používam 7 väčších alebo 8 menších vajec. Je to tesne nad okraj, ale po vychladnutí je korpus presne po kraj formy. Ja mám formu 23 cm. Ak máš väčšiu formu, dal by som aj 9 vajec.

Ak chceš korpus len pre jednu tortu (tzn. že ho neprerežeš), tak stačí polovica vajec - 4 ks.
Tak som sa mýlila.;)
KEJKA
11.06.09,18:48
nepečie v dvoch formách, ale v jednej. A dostane korpus na dve torty jedným pečením.
alla66
11.06.09,18:49
Dík, už som pochopila :)....:eek:čudujem sa, ako môžeš vtesnať do malej formy 8 vajíčok
Marína
11.06.09,18:51
ja mám tiež 26 cm,určite sa to zmestí,je to tesne pod okraj, alebo presne po. Niekedy mojou chybou sa nafukne....stred je vyšší, treba správne rozotrieť, rovnomerne a trochu viac po okrajoch.
Lydka, ja boky formy nemastím a nevysypujem, aby ostala torta rovná, potom ju opatrne vyrežem nožom, lebo mám formu s teflónovým povrchom.
KEJKA
11.06.09,18:53
mne sa 26 cm priemer a 6 cm výška vidí dosť. Spoľahla som sa na recept a torta mi vyšla to x-krát. Ved sa netráp. Urob z polovičnej dávky, uvidíš,koko sa nafúkne a získaš odhad, či sa tam dvojnásobná dávka zmestí. Možno sú vajíška veľké, tak dáš menej. Naozaj potrebuješ dve torty?
U nás áno, hned sa to zjedlo, resp.cez víkend.
Marína
11.06.09,19:02
nepečie v dvoch formách, ale v jednej. A dostane korpus na dve torty jedným pečením.
Lydka, už som pochopila.:)
alla66
11.06.09,19:44
Momentálne mám v rúre druhú tortu, robím z polovičnej dávky ( 4 vajíčka)
Našla som recept na falošný parížsky krém, chcem ho vyskúšať , ale mám zasa problém...
Postup : uvarím 350g kryštál cukru s 250ml šľahačky a 2 žĺtkami, ak to zovrie odstavím a vmiešam 1 kakao (100g) a pridám 150g roztopeného tuku (Cera)- treba dobre premiešať, nech sa tám masa spojí. Nechám do druhého dňa prechladnúť, aby to bolo úplne tuhé a potom vmiešam 2 veľké kocky masla (500g) a trocha rumu. Vystačí mi to na menšiu tortu, keď potrebujem viac, robím dve dávky. A krém je výborný čokoládový.....

Ako mám presne postupovať pri šľahaní ? Ako prvé si vyšľahám maslo a budem pridávať postupne čokol. krém, alebo opačný postup t.j. vyšľahám čokoládový krém a budem pridávať maslo??? Máte skúsenosti?
KEJKA
11.06.09,20:40
osobne sa mi podľa receptu ten krém vidí veľmi maslový. Ale nepočítala som kolko tuku je v litri šľahačky a kolko tuku je v tvojom recepte.
Sympatickejší mi je však ten originál zo šľahačky, cukru, kakaa.
===========================
k tvojej otázke:
maslo treba najskor vymiešať a potom do neho pridávať krém, inak ti zostanú maslové hrudky
alla66
11.06.09,20:59
Napadlo ma to, je to podobný postup ako pri puding.plnke...
ondrejvla
11.06.09,21:08
Až teraz som zistila, že pred tromi rokmi ste tu hľadali píseckú tortu, tak ju prikladám:
Písecka torta

Do tortovnice - väčšej, aby sa všetky vrstvy zmestili.

Cesto :
sneh zo 4 bielok, pridať 4 lyžice kryšt.cukor, šľahať, aby sa rozpustil, 1 PL oleja, 4 žĺtka, 2 PL vlažnej vody,3 PL kopcovité mletých orechov, 3 PL polohrubej múky zmiešanej s 1 ČL prášku do pečiva, preosiať, pridať do múky postrúhanú kôru z citróna, cesto je voňavé a jemné. Všetko pomaly zmiešať.Tortovnicu vymastiť a vysypať strúhankou, dať piecť.
Želatína:
2 dkg želatíny, to jedno vrecúško býva presne 2 dkg,( ja kupujem klasickú, nesladenú a bez príchutí, je v takom bielom sáčku a na obale má farebné kocky, no také nepravidelné útvary, žlto-červeno-zelené.) 1/4 l vody ( ja dávam šťavu z ananásového kompótu), do polovice vody namáčať želatinu a nechať ju trošku napučať. Do druhej polovice vody pridať šťavu z 1/2 citróna, 10 dkg cukru ( ja ho nedávam, lebo šťava je sladká a džemy tiež, ale v recepte je písaný), dať variť vodu s cukrom, keď sa varí, pridať rozpustenú želatínu a nechať SKORO!! ale nie úplne zavariť. Po uvarení želatínu rozdeliť na tri rovnaké časti, ja si to dávam do hrnčekov, ktoré potom po jednom chladím, tak ako ich potrebujem.
Plnka č. 1 :
celá šľahačka sa vyšľahá do tuha, pridať ríbezľový, alebo jahodový džem, (ja dávam z oboch) asi 3-4 PL lyžice, 1 diel želatíny, ktorá je už takmer vychladnutá a začína želírovať, zamiešať a vyliať na upečený a vychladnutý korpus, ktorý je pokvapkaný rumom a potretý dobrým džemíkom. Dať stuhnúť do chladničky.
Plnka č. 2:
opäť 1 šľahačka, vyšľahať, ale džem dávam marhuľový, vychladnutú ale nie tuhú! želatínu, zamiešať, rozotrieť na vychladnutú 1.plnku, (neboj sa toho, keď to bude redšie, o pár minút to stuhne), opäť dať do chladničky.
Plnka č. 3
opäť 1 šľahačka vyšľahať, pridať želatínu, ja dávam na kúsky pokrájaný ananásový kompót a kiwi džem, ktorý robíme doma, takže nie je biela, ale zelenkavá.
Ale aj takto ju robievam :
vyšľahaná šľahačka, 1 PL kakaa preosiateho cez sitko, vychladnutá želatína, len v tomto prípade musíš mať tú želatínu osladenú, lebo inak je to horké, všetko zamiešať a rozotrieť na predošlé vrstvy.
Nechám aspoň 2-3 hodiny v chladničke, vrch ozdobím vyšľahanou šľahačkou so stužovačom a ananásom, v lete jahody, prípadne môžeš dať aj zavárané višne.
alla66
11.06.09,21:16
Celý týždeň snorím po receptoch, našla som ju :http://www.porada.sk/t24058-torty-ktore-chutia-nasim-najblizsim.html
Marína
11.06.09,21:35
Až teraz som zistila, že pred tromi rokmi ste tu hľadali píseckú tortu, tak ju prikladám:
Písecka torta

....................
Vlastička, tá už je vyskúšaná a je ozaj vynikajúca.:)
osky
19.06.09,18:28
Až teraz som zistila, že pred tromi rokmi ste tu hľadali píseckú tortu, tak ju prikladám:
Písecka torta

Do tortovnice - väčšej, aby sa všetky vrstvy zmestili.

Cesto :
sneh zo 4 bielok, pridať 4 lyžice kryšt.cukor, šľahať, aby sa rozpustil, 1 PL oleja, 4 žĺtka, 2 PL vlažnej vody,3 PL kopcovité mletých orechov, 3 PL polohrubej múky zmiešanej s 1 ČL prášku do pečiva, preosiať, pridať do múky postrúhanú kôru z citróna, cesto je voňavé a jemné. Všetko pomaly zmiešať.Tortovnicu vymastiť a vysypať strúhankou, dať piecť.
Želatína:
2 dkg želatíny, to jedno vrecúško býva presne 2 dkg,( ja kupujem klasickú, nesladenú a bez príchutí, je v takom bielom sáčku a na obale má farebné kocky, no také nepravidelné útvary, žlto-červeno-zelené.) 1/4 l vody ( ja dávam šťavu z ananásového kompótu), do polovice vody namáčať želatinu a nechať ju trošku napučať. Do druhej polovice vody pridať šťavu z 1/2 citróna, 10 dkg cukru ( ja ho nedávam, lebo šťava je sladká a džemy tiež, ale v recepte je písaný), dať variť vodu s cukrom, keď sa varí, pridať rozpustenú želatínu a nechať SKORO!! ale nie úplne zavariť. Po uvarení želatínu rozdeliť na tri rovnaké časti, ja si to dávam do hrnčekov, ktoré potom po jednom chladím, tak ako ich potrebujem.
Plnka č. 1 :
celá šľahačka sa vyšľahá do tuha, pridať ríbezľový, alebo jahodový džem, (ja dávam z oboch) asi 3-4 PL lyžice, 1 diel želatíny, ktorá je už takmer vychladnutá a začína želírovať, zamiešať a vyliať na upečený a vychladnutý korpus, ktorý je pokvapkaný rumom a potretý dobrým džemíkom. Dať stuhnúť do chladničky.
Plnka č. 2:
opäť 1 šľahačka, vyšľahať, ale džem dávam marhuľový, vychladnutú ale nie tuhú! želatínu, zamiešať, rozotrieť na vychladnutú 1.plnku, (neboj sa toho, keď to bude redšie, o pár minút to stuhne), opäť dať do chladničky.
Plnka č. 3
opäť 1 šľahačka vyšľahať, pridať želatínu, ja dávam na kúsky pokrájaný ananásový kompót a kiwi džem, ktorý robíme doma, takže nie je biela, ale zelenkavá.
Ale aj takto ju robievam :
vyšľahaná šľahačka, 1 PL kakaa preosiateho cez sitko, vychladnutá želatína, len v tomto prípade musíš mať tú želatínu osladenú, lebo inak je to horké, všetko zamiešať a rozotrieť na predošlé vrstvy.
Nechám aspoň 2-3 hodiny v chladničke, vrch ozdobím vyšľahanou šľahačkou so stužovačom a ananásom, v lete jahody, prípadne môžeš dať aj zavárané višne.


toto je strasna kaloricka bomba a pytam sa sama seba,nie je ta torta totalne prikra?
je tam len jeden maly korpus a tri mastne slahavkove plnky a este aj ozdobene slahackou-uz ma normalne striasa,hoci slahacku mam velmi rada.
ako to teda chuti?zvladne to zaludok?alebo tomu pomoze ta zelatinaß
alla66
19.06.09,20:17
Momentálne mám v rúre druhú tortu, robím z polovičnej dávky ( 4 vajíčka)
Našla som recept na falošný parížsky krém, chcem ho vyskúšať , ale mám zasa problém...
Postup : uvarím 350g kryštál cukru s 250ml šľahačky a 2 žĺtkami, ak to zovrie odstavím a vmiešam 1 kakao (100g) a pridám 150g roztopeného tuku (Cera)- treba dobre premiešať, nech sa tám masa spojí. Nechám do druhého dňa prechladnúť, aby to bolo úplne tuhé a potom vmiešam 2 veľké kocky masla (500g) a trocha rumu. Vystačí mi to na menšiu tortu, keď potrebujem viac, robím dve dávky. A krém je výborný čokoládový.....

Ako mám presne postupovať pri šľahaní ? Ako prvé si vyšľahám maslo a budem pridávať postupne čokol. krém, alebo opačný postup t.j. vyšľahám čokoládový krém a budem pridávať maslo??? Máte skúsenosti?
Krém nie je veľmi maslový, asi to má na svedomí kakao....
...len upozorním, plnka je veeeeľmi sladká...:---:)
Marína
20.06.09,11:35
toto je strasna kaloricka bomba a pytam sa sama seba,nie je ta torta totalne prikra?
je tam len jeden maly korpus a tri mastne slahavkove plnky a este aj ozdobene slahackou-uz ma normalne striasa,hoci slahacku mam velmi rada.
ako to teda chuti?zvladne to zaludok?alebo tomu pomoze ta zelatinaß
Ja som dávala len dve vrstvy šľahačky a žalúdok to zvládne, ak si dáš kúsok a so zvyškom sa podelíš.:)
osky
10.02.10,05:50
tak dievcata,blizia sa moje narodky,cakam navstevu,
tak dnes vyskusam tu Kubansku tortu,ale zatial urobim len jednu.ak sa podari,skusim aj tu pisecku-idem na to.drzte mi päste.
osky
11.02.10,04:22
torta je hotova,mnam.
robila som vsetko z polovicnej davky,podla 1.receptu-mozno je to teraz tymi nizkymi teplotami,ale slahacku som varila rano a aj korpus som piekla hned rano,nechala trochu v chladnicke a hned v ten den som uz aj plnila,dokonca poliala cokoladou i dozdobila.takze netreba cakat do druheho dna.
krem je ozaj krasny husty/robila som len z pol litra smotany,bohato stacila/ a s natieranim vobec nebol problem.piskota je tiez krehka a vlacna.
prekvapilo ma vsak,ze korpus hrozne narastol/priemer tortovnice je 21,5 cm/,tak hoci to bola polovicna davka,jednako som ho musela prekrojit a tak som ho naplnila ako beznu tortu.nemala som banany a nechcelo sa mi koli nim utekat von-brrrrr,tak som na marhulovy lekvar nalozila cucoriedky.potom krem a 2.plat.vsetko som potrela na tenko kremom a nechala zatuhnut.potom som boky osypala mandlovymi platkami a len vrch som poliala na hrubsie vychladnutou cokoladou-ked stuhla,ozdobila som tortu zvysnou slahackou.

takze Kubanska na trochu iny sposob,ale chutit bude rovnako dobre.;)som rada ze som ju skusila,budem ju robievat castejsie a s obmenami.