Indeed
26.03.12,09:40
Určite ste už zažili ten stav, keď ste niečo chvatne, rýchle a s veľkou chuťou zjedli a potom
Vám z toho bolo 3 dni zle, aj keď jedlo bolo uplne čerstvé, kvalitné a veľmi chutné.

Zaujíma ma fyzikálna a vedecka stránka veci,

je proces spracovania potravy v organizme iný pri chvatnom jedení a pri pomalom jedení v kĺude ,
keď sa v oboch prípadoch na spracovavaní potravy podieľajú tie isté traviace šťavy a enzýmy ?

Ďakujem za odborné komentáre a užitočné linky.
Jurivo
26.03.12,08:11
Trávenie sa začína v ústach. Pri pomalom prežúvaní sa potrava zmieša so slinami, ktoré obsahujú mnoho enzýmov: amyláza (trávi škrob a tuky), lysozymi (ničí baktérie), linguálna lipáza (trávi tuky).
Je veľmi dôležité aby sa potrava dôkladne premiešala so slinami lebo potom má žalúdok a tráviace šťavy menej práce s rozkladaním a trávením potravy.
Pri dôkladnom prežúvaní a prehĺtaní sa do tráviacej sústavy dostane menej vzduchu a nedochádza tak k nadmernému nadúvaniu.
Ľudský mozog spravidla po 20 min. dostáva signál o nasýtení. Keď je potrava rýchlo prehĺtaná a vo väčších kusoch, tak jej spravidla skonzumujeme viac kým sa dostaví pocit nasýtenia.
Pomalé a dôkladné prežúvanie a prehĺtanie teda pomáha aj pri udržiavaní telesnej hmotnosti.
Spomeniem ešte nebezpečenstvo zadusenia sa príliš veľkým kúskom potravy pri chvatnom hltaní ;)

To je asi všetko z takého trošku zjednodušeného pohľadu.....
osky
26.03.12,10:36
tiez v poslednom case citam tieto veci-na nete je toho vela,a som sa docitala ze ak jedlo,hoci by bolo zasadite,najlepsie a najzdravsie na svete,ak ho dobre nepozujeme,ak ho doslova zhltneme,stava sa kyslym a tym nas prekysluje.
osky
26.03.12,10:37
samozrejme ,zasady stravovania -to je o kombinaciach jedal,o case v ktorom to ktore jedlo zjes....na nete je vela dobryh info.
lujza.j
26.03.12,10:50
ja som dlhodobo na rovnakej strave /glykemickej/ nemávam problémy s trávením... iba ak idem k rodičom, tam sa nažeriem:D - šokujem tráviaci trakt, nepomôže mi ani prežúvanie, moje telo jednoducho už takéto dobroty nezvláda;) takže tabletka na trávenie je vždy po ruke...
osky
26.03.12,10:59
lepsie ako tabletka je kamilkovy alebo mätovy caj-nesladeny.mam to odskusane na svojom muzovi,ktory vdaka svojim mäsozravym navykom maval problem a potreboval tabletku.toto je riesenie aj pri paleni zahy.
lujza.j
26.03.12,11:08
lepsie ako tabletka je kamilkovy alebo mätovy caj-nesladeny.mam to odskusane na svojom muzovi,ktory vdaka svojim mäsozravym navykom maval problem a potreboval tabletku.toto je riesenie aj pri paleni zahy.
dík, ale tieto čaje, jedine že by som si priniesla ;) mätový viem, že je dobrý:) kamilkový kuknem...na nete
u našich je tabletka najpraktickejšia...;) a to ja pritom "pchám" všetko bez prílohy iba so zeleninou, ale tam to proste dokážem, tak že až na tabletku.... zabijem sa ked mi tam strašne chutí:D
petermikuláš
26.03.12,11:55
tabletka je lepšia v tom, že obsahuje pankreatické enzýmy /amylázy, lipázy/ na rozdiel od spomínaných čajov, ktoré vlastne "iba" povzbudzujú žalúdok k tráveniu, v tom je zásadný rozdiel