lubboo
26.03.12,10:52
Zdravím, mám 20 rokov, a jedného dňa mi nečakane hneď ráno opuchlo koleno na pravej nohe... Najprv som si myslel, že je to zo zlej polohy v spánku, aj to behom jedného dňa prešlo ale na druhý deň mi znova cez noc opuchli už obe kolená... Pocit bol akoby ani nepatrili mne... Ani neboleli, len som "drevene" chodil :) Teraz je to zatiaľ v pohode, no neviem z čoho to mohlo byť, pretože som pred tým nič také nezažil a ani neviem či sa mi to znova dostaví... Možno je to z počasia... Ak niekto vie, o čo konkrétnejšie by sa mohlo jednať nech sa ozve... ďakujem.
lujza.j
26.03.12,08:59
lubboo
26.03.12,09:05
Nie DNA to nebude asi pretože to vôbec nebolelo :ä Ale ďakujem za snahu
lujza.j
26.03.12,09:09
Nie DNA to nebude asi pretože to vôbec nebolelo :ä Ale ďakujem za snahu
ak by sa to opakovalo, išla by som k lekárovi...
osky
26.03.12,09:30
moj muz mava obcas opuchnute koleno,aj obe a ma to z presilenia.on to ma potom az take horuce-ma v tom horucku.
davam mu na to zabal a prejde to.aj minule mal zabal sotva pol hodinku,viac nevydrzal,lebo ho to hrozne palilo,ale pomohlo a mame pokoj.
vravi sa ze ak to pali,bol v tom zapal.

je to jednoduche.na kusok handricky alebo obväzu si das trochu-aby to bolo dobre mokre-silneho alkoholu,najlepsia je daka dobra domaca palenka,ta nasa mala 55 .
prilozis na bolave miesto,prelozis igelitovym vreckom a zaviazes suchym obväzom.
nechas cez noc alebo kolko vydrzis.
lubboo
26.03.12,09:36
Horúčku som v tom zatial nemal ale ďakujem za návod pre prípad, keď sa mi to stane :D
pasuliatko
26.03.12,11:05