andrejka161
26.03.12,21:23
Dobry den, som v 5 mesiaci tehotenstva, takze zacinam pozerat nemocnice a referencie. Som z Piestan, takze by som chcela rodit tu v nasej nemocnici Alexandra Wintera. Nasla som si nieco o nej na internete:
Cennik nadstandartnych sluzieb:

nadstandartna izba - 17 euro/ den
vyber lekara k porodu - 100 eur
epiduralna anasteza - 83 eur
pritomnost otca pri porode - 20 eur
Chcem sa spytat ci nahodou neviete co znamena nadstandartna sluzna VYBER LEKARA K PORODU.
Mam svojho gynekologa, ale on bohuzial nerodi v Piestanoch ale az v Galante. Takze som pocula ze nejaky mesiac pred porodom musim ist do nemocnice a hlasit sa u nejakeho gynekologa tam, a poziadat ho o odrodenie mojho babatka. To som len pocula, neviem ako to chodi. Poradte prosim. Dakujem velmi pekne.
pasuliatko
26.03.12,19:47
nadštandart... 1-2 lôžková izba, kúpeľka, wc, pripojenie na internet, TV, klimatizácia... bla bla bla...
výber lekára... keď budeš chodiť do poradne a dohodneš sa s lekárom,že presne toho chceš podpíšeš s ním zmluvu a keď budeš rodiť tak hozavolajú aj z domu, z dovolenky.... príde a bude pri pôrode on nie lekár čo je v službe
akeber
27.03.12,04:27
Ja som rodila pred 4 rok v Banskej Štiavnici , tiež som mala nadštand. izbu , manželská posteľ mohol bývať aj manžel za určitý poplatok ten si už nepamätám , postieľka , prenosná postieľka , chladnička , mikrovlnka, televízor , rádio , rýchlov. kanvica a možnosť stravy na izbu. Klimu a ani sprchu na izbe sme nemali . Ale ináč super personál 100% nadštandartná pôrodná sála ,ocenila so fit loptu pomáha pred pôrodom keď sú kontrakcie . Boli tam aj rebriny , prehrávač a špeciálne kreslo.