Karol Kladol
27.03.12,09:38
Po stlačeni power na pc skrynke sa PC rozbehne, ale predtym ako nabehne akakolvek informacia na obrazovke, alebo predtym ako zacne čitat disk sa proste reštartuje, stale do kola. Robi to aj ked necham pripojeny len sietovy kabel ku skrynke. S kusal som odpojit disky, očistit PC, nič ma momentalne už nenapada. Naposledy som ho večer vzpol bežnym sposobom neprebiehali žiadne aktualizacie ani nič podobne. Vdaka za akukolvek radu.
jahoszmsk
27.03.12,10:27
ak pri štartovaní PC "zapípa" , a nenabehne nič na obrazovke, tak možno uvoľnená RAM v slote.
pri štarte vidíš na obrazovke nejaké údaje, napr. BIOS?
ešte môže byť uvolnený kábel od pevného disku, a PC nevie nájsť disk.
ak vôbec nič na obrazovke nevidno, môže byť niečo s garfickou kartou.
misoft
27.03.12,17:23
Najskôr skontroluj zdroj - možná príčina reštartov. Nábehom bootovania sa zvýši záťaž zdroja - nemusí to zvládať (jedna z možností)

pri štarte vidíš na obrazovke nejaké údaje, napr. BIOS? - píše, že ani nestačí nabehnúť žiadna informácia - teda ani BIOS sa nestihne spustiť.
Madam Kurie
28.03.12,13:48
Príčiny môžu byť aj vo vymazanom štartovacom súbore - bootovaní - sú v ňom inštrukcie pre nábeh systému. V systéme je ako "skrytý"
sthruska
28.03.12,14:12
Pre veľký úspech opakujem
"ale predtym ako nabehne akakolvek informacia na obrazovke, alebo predtym ako zacne čitat disk sa proste reštartuje, stale do kola"