lienkam
27.03.12,19:57
dobry den,
chcela by som Vas poprosit o radu. mame 40 r dom, rovnu strechu falcovu - pozinkovany plech /tiez 40 r/ , sklon strechy asi 10 °, rozloha strechy 130 m2. strecha nam zacala zatekat. dostala som tieto riesena s cenovymi ponukami:

1. stary plech dole, natiahnut foliu, latovanie na foliu a pozinkovany trapezovy plech plus novu 1 rinvu - cena 4.600 e /slovenska firma/

2. stary plech nechat, na neho latovanie a novy trapezovy pozinkovany plech plus 1 rinva - cena 2.900 e /polska firma/

3. strechu asi o pol metra nadvihnut aby bol vacsi spad, stary plech dole, na krov foliu, latovanie a novy trapezovy plech pozinkovany plus 2 rinvy /polska firma/ - cena 4.500 e

ceny su bez dreva
drevo na krove by sa nemenilo, lebo je este v dobrom stave a na nove latovanie by pouzili dosky kt. mame doma.

dakujem za kazdu Vasu radu
220870
27.03.12,18:17
U pozinkovaného plechu pozor na hrúbku plechu,v tom môže byť pes zakopaný.
izolpe
28.03.12,06:34
Dobrý deň,

odporúčam alternatívu č. 1. Venujem sa tejto problematike. S pozdravom Peter
lienkam
28.03.12,07:31
dakujem za nazor Peter. aj mne sa to riesenie zda najlepsie, no cena sa mi zda prehnana. /4.600 e za plech, foliu, rinvu a pracu na 130m2/
izolpe
28.03.12,07:43
Poviem Vám iba toľko,že je to dosť. Poviem pravdu, robím s inými materiálmi. Reklamu si nemám robiť, takže sa nemôžem vyjadriť. Stačí ak si pozriete môj profil a najdete ma na internete. Izolpe
propo
10.06.12,13:06
To je samozrejme predrazena cenova ponuka.
Tiez si nemozem oficialne robit reklamu, ale ked si zadate do vyhladavaca moj nick a obchodny zatupca a dodate podklady na cenovu ponuku ktore su tam uvedene, tak dostanete na strechu cca 10stupnovu s plochou 130 m2 uplne inu cenovu ponuku vratene nacenenia prace. Ide este o lokalitu kde to je. Ak je to najma zapadne slovensko, tak ziaden problem.