Bettie
28.03.12,16:32
Vyberáme omietku na dom, pozerali sme Fasaden silikón, máte niekto na dome, prípadne máte skúsenosti, ako ste spokojní?
Ďakujem
220870
28.03.12,16:47
Nerád odhováram je to Slovenský výrobok.Ale ak máte dom blízko lesa vody alebo pod Tatrami tak radšej konkurenciu fasadenu.
Bettie
28.03.12,18:38
Nerád odhováram je to Slovenský výrobok.Ale ak máte dom blízko lesa vody alebo pod Tatrami tak radšej konkurenciu fasadenu.

Môžete mi aj bližšie vysvetliť? Nebývame pri vode, ani pri lese, zaujíma ma aj stálosť farby.
Ďakujem
220870
28.03.12,19:55
Stálosť farby závisí od poctivosti toho ktu ju zarába.Z 99% máme na Slovensku nepoctivcov a podvodníkov.Takže vám miesto kvalitných farbív primiešajú tie najlacnejšie.neviem skadiaľ ste ale stačí sa pozrieť na sídliská v TO t,akmer všetko fasaden a je to obrovská katastrofa hnusné šedivé ,vyblednuté fasadeny.Potom pozrieť na sidlisko v Trenčíne kde používajú kvalitné omietky a kvalitné farbivá.Fasadeny sú náchylné na lišajníky a machy.Preto ak ste blízko lesa máte blízko domu strom tak treba byť opatrný.Inak budete každý rok fasaden umývať od zeleného povlaku.
Bettie
29.03.12,06:34
No práve z TO sme tú omietku chceli brať. Môžem teda poprosiť tip na nejaké kvalitné omietky? Helios, Baumit?
mendo933
29.03.12,06:58
No práve z TO sme tú omietku chceli brať. Môžem teda poprosiť tip na nejaké kvalitné omietky? Helios, Baumit?
Edison,baumit,ceresit,weber . Zalezi na co viete dostat vetsiu zlavu. Ja som mal na baumit tak som bral baumit . dalsia vec je ci sadne farba zo vzorkovnika
220870
29.03.12,16:52
Edison,Baumit,Teranova,Ceresit,JUB.