michaelson
29.03.12,21:15
Ahojte mam tu jeden notebook toshiba... a mam problem ze ked ho vypinam tak sa nechce vypnut proste stale ukazuje ze vypina sa. Jedine rucne podrzanim tlacitka... inac sa vypina aj hodku a pol a ..dalej sa mi nechce cakat.. nejde o akutalizaciu ani nic ine..ukazuje len vypina sa... neviete poradit v com by mohol byt problem alebo co by som mohol skusit? okrem preinstalvoania windowsu to beriem ako poslednu moznost ktoru moc nechcem kvoli programom.. Dakujem za odpovede :)
KoxXxo
29.03.12,19:54
macbeth_media
30.03.12,06:26
no nechcem byt hlupak, ale podla mna nebude chyba v nastaveni registrov a ak si amater neodporucam menit hodnoty. dolezite je aky typ WIN je nainstalovany a rad by osm vedel aky je notas stary. staci par udajov, typ CPU a RAM a pod. najdes to cez ovladacie panely>>vykon a udrzba>>system>>obecne.
michaelson
30.03.12,12:34
no je tam windows 7 ,,,, notas ma asi len 4 mesiace, kupovany ako novy zo shopu a udaje presne neviem lebo ho nemam pri sebe , ale tusim je tam RAM 4ka , proste neni stary :)
michaelson
30.03.12,19:31
este taka vec :) momentalne mi hlavny uzivatel toho notebooku povedal ze niekedy ho vypne normalne a niekedy ani za hodku.... takze neviete nikto nic ze ? :D