regain
29.03.12,23:44
Ahoj. Prosim poradi mi niekto ako presuniem kontakty z telefonu na SIM kartu? 2 hod. trapenie mam za sebou :mad: tusim nemozne :mee:
buchač
30.03.12,04:06
...v mojom HTC HD2 to funguje nasledovne :

Kontakty - Ponuka - Kopirovať kontakt - SIM karta

...predpokladám , že HTC-čka majú podobné menu vo svojich produktoch ako aj ostatní výrobcovia (napr. Nokia) , tak by to malo ísť ...
regain
30.03.12,05:39
No,praveze taka ponuka tu nieje :-( Kliknem na "Ludia" naskocia mi tel kontakty ktore mam v tel. no chcem ich dostat na SIM kartu a nemozne...proste neviem. Kliknem potom dole na tie tri vodorovne ciarky, naskoci mi: Importovat z karty SIM (to nechcem) potom importovat z karty SD to tiez nechcem a Exportovat na kartu SD. To som skusil,ale figu z toho,lebo je to v takom subore ze Nokia 2730 clasic do ktorej chcem nakopirovat kontakty nevie tento subor ani otvorit :-( Skusal som to uz aj cez PC... tam mi to sice otvori,ale ako ich presunut na SIM? Alebo ked aj do tel.? Do tej Nokie 2730.
buchač
30.03.12,07:17
No,praveze taka ponuka tu nieje :-( Kliknem na "Ludia" naskocia mi tel kontakty ktore mam v tel. no chcem ich dostat na SIM kartu a nemozne...proste neviem. Kliknem potom dole na tie tri vodorovne ciarky, naskoci mi: Importovat z karty SIM (to nechcem) potom importovat z karty SD to tiez nechcem a Exportovat na kartu SD. To som skusil,ale figu z toho,lebo je to v takom subore ze Nokia 2730 clasic do ktorej chcem nakopirovat kontakty nevie tento subor ani otvorit :-( Skusal som to uz aj cez PC... tam mi to sice otvori,ale ako ich presunut na SIM? Alebo ked aj do tel.? Do tej Nokie 2730.
...hm ...miešaš jablká s hruškami ....

HTC kontra Nokia ...

Najprv na SIM daj kontakty a potom rieš mobily ...

...a ozaj , manuál nemáš ???...ak nie , tak si predsa vyhľadaj ...alebo
http://www.google.sk/search?client=opera&rls=cs&q=HTC+Wildfire+S+presun+kontaktov&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest
regain
30.03.12,07:38
No co nato povedat... Iba to, ze vymakany telefon to je... ale na takuto banalitu ako kopirovanie kontaktov na SIMku nemysleli :-( proste dojebali to! Idem to robit manualne :-(
PaloPa
30.03.12,08:33
Ad "Manuálne" - k tomu sa dá len dodať: "horko zaplakal a ešte horšie zahrešil" :cool:

TIP - sprostredkovane - cez PC:
Osobne mám výbornú skúsenosť so sw "MyPhoneExplorer", dá sa stiahnuť tu:
http://www.fjsoft.at/en/downloads.php

Jednoducho som premigroval akékoľvek info z rôznych telefónov (Sony Erricsson, HTC Legend ...)
Myslím, že zvládne i Wildfire :)

Palo

Iná možnosť - cez SD kartu
Na HTC Legend mi funguje tento postup (Import/export cez SD):
1| Ikona "Ludia" (zoznam kontaktov)
2| tlačítko "menu"
3| voľba "Importovať/Exportovať"
4| "Exportovať na kartu SD"