Llívia
30.03.12,08:51
Tieto fólie/papier sú určené na potlač v atramentových/laserových tlačiarniach, a potom sa nažehľujú na textil. Má niekto s tým skúsenosti? Ako vyzerá hotová potlač - je na dotyk hrubá, nepoddajná? Je lepšia fólia alebo papier? Je veľký rozdiel v tom, ako vyzerá nažehlený obrázok vytlačený na laserovej a ako na atramentovej tlačiarni?
bupi
01.04.12,18:20
Mame doma niekolko triciek s roznymi potlacami.Niektore som nazehlovala sama, ostatne sme dostali urobene z fotiek asi v nejakej fotosluzbe.Vsetky su kvalitou dobre , ale musis davat pozor pri prani, nesmu sa zmykat, musia sa prat maxx na 40 a pouzit jemny , najlepsie tekuty prasok alebo sampon. Ak by sa zmykali, popraskaju. Jedno zmykanie ale preziju;).Co sa tyka kvality papiera, neviem posudit, ani neviem aku foliu alebo papier sme to mali na nazehlovanie. , ale zaujima ma to, vies kde je ich dostat teraz? Vsetky potlace su hrubsie a nepoddajne. Urcite aj nepriedysne. Nie je dobre mat potlac cez cele tricko, je to dost foliovate, ako igelitka.:D
Llívia
16.04.12,05:05
Bupi, ďakujem. Fóliu (1 ks) som kúpila v takom lepšom papiernictve, možno by ju mohli mať aj v hobby predajniach. Fólia/papier sa dá kúpiť aj vo viacerých e-shopoch, ale tam len celé balenie, čo vyjde dosť draho (5 ks okolo 7 EUR + poštovné).
Letko
25.07.12,05:26
Ešte pred pár rokmi som si kúpil nažehľovací papier, ale pri naťahovaní trička sa roztrhal.