Terezia13
30.03.12,19:14
Prosím, vie mi niekto objasniť jednu vec - je možné, že sa pri skypovaní namieša niekto z iného skypu??????????????? a vidím dva odlišné prostredia???????????
Terezia13
30.03.12,17:17
Prosím, vie mi niekto vysvetliť, či je možné, aby sa pri skypovaní na monitore ukázali dve odlišné prostredia - jeden s kým skypujem a druhý v nejakej inej miestnosti???????????
Ďakujem
misoft
30.03.12,17:58
Nerozumiem problému. Aké dve odlišné prostredia? Pokiaľ používaš tzv. videohovor -tak vidíš obraz protistrany a (ak máš zapnuté) svoj vlastný obraz. Ak je viacej účastníkov - je to tzv. videokonferencia. Inak Skype pracuje na princípe P2P - teda spojenie medzi dvoma (v prípade konferencie - viacerými) účastníkmi na základe volacieho skype mena (niečo ako telefónne číslo v normálnom telefóne).
Inak sa nedá pripojiť, pokiaľ nepoznáš meno (teda "anonymne"). Okrem toho - hovory si sama môžeš "kontrolovať" - povoliť, zakázať, zablokovať v zozname kontaktov.

BTW: prečo zakladáš dve témy s rovnakým problémom? Robíš tu potom zmätok a preplnenie Porady.
Terezia13
30.03.12,18:12
Nebol úmysel zopakovať tému, len sa mi neobjavila medzi témami, preto som ju zopakovala a potom naskočili obidve. Takže úmysel to nebol.


Problém je v tom, že som hovorila klasicky s jednou osobou a cez ten obraz sa mi prekryl druhý - s inou osobou, ktorá tam vôbec nebola v tej miestnosti a nesedelo to ani veľkosťou tej postavy, ani okolím - nebola v tej izbe v ktorej bola osoba, s ktorou som hovorila. Tá postava akoby prešla cez izbu, ale bola inej veľkosti, ako by to pasovalo na ten obraz v izbe. Veď to je čudo, na ktoré sa pýtam - či sa mohol niekto zamiešať do nášho obrazu?????? Prirovnám to tak, ako sa voľakedy miešali v telefóne hovory.
misoft
31.03.12,17:54
V Skype sa ťažko niekto "nechcene" zamieša - ibaže by v miestnosti bol duch.
buchač
31.03.12,18:04
...ja sa občas pozriem aj za chrbát .....:-) :-)...
arizona
31.03.12,18:05
mozno vybehol milenec zo skrine :-DDD
jahoszmsk
01.04.12,09:17
nemohol to byť omylom zapnutý konferenčný hovor?
Terezia13
01.04.12,13:46
vôbec neviem zapnúť konferenčný hovor.......... a ten proťajšok by ma musel asi najprv prijať .............
a tá osoba len prešla po izbe.......... a veľkosťou postavy nezapadala do prostredia toho s kým som hovorila........nepochopím