apo
31.03.12,02:42
:confused:Pri snahe napísať veľké "ô" do formulára daňového priznania sme použili kombináciu kláves.

:DZatlačili sme aj to čo nebolo treba a máme obraz hore nohami.

Prosím ako to napraviť.

:eek:
Aby nebolo dosť tak eDane mi nefunguje na treťom počítači v sieti. Nespustí sa aplikácia a posiela ma net hľadať softvér, ktorým aplikáciu spustím.

Máme tri počítače, ale robiť môžeme iba na jednom.

Všade máme windovs XP

Ďakujem

apo
apo
31.03.12,00:57
Nedalo mi a skúsil som toto.

Veľké Ô sa vytvorí ALT+0212 a bolo zatlačené CTRL+ALT+0212

Touto kombináciou som sa dostal do ponuky v ktorej je rotácia obrazu a už je obraz O.K.

Prosím o radu, prečo mi nefunguje spustenie eDane keď na iných PC v sieti to ide.

Ale to už nie je taký prúser ako s tou obrazovkou.

Lebo by sme museli dorážať daňové priznania po ležiačky a na chrbte. :Dno neviem ako by sme to vydržali až do pondelka.

apo
ID6242
31.03.12,01:04
Na spustenie aplikácie eDane je potrebné mať nainštalované .NET Framework minimálne vo verzii 2.0 - http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=19
apo
31.03.12,19:36
Prosím ešte o jednu radu.

Mám vyvorenú exel tabuľku v ktorej mám zaznamenaný harmonogram toho čo mám ešte urobiť k podaniu dańového priznania u klientov.

Robil som v nej poriadok, posúval riadky hore dolu a skončil som, aspoň si myslím že áno.

Keď som tabuľku otvoril údaje sú poškodené.

Niekde na "c" disku bude temp adresár kde si exel odkladá medziproduky. Už raz som odtiaľ vyhrabal stratenú tabuľku, ale neviem kde tenTEMP adresár je.


Vie niekto poradiť?

Ďakujem.

apo
KoxXxo
31.03.12,19:43
XP: C:\ Documents and Settings\\Local Settings\Temp
7 : C:\Users\\AppData\Local\Temp
jahoszmsk
31.03.12,20:15
adresár Temp nie je záloha obnovenia uložených súborov spustených programov po "surovom" vypnutí spusteného programu, resp. OS.

adresár Temp nájdeš na disku C:/, ak nemáš nainštal napr. CCleaner a ak je nastavený na Autočistenie pri vypnutí, resp. zapnutí OS, potom ten program automaticky z Temp vymaže všetky uložené súbory.
apo
31.03.12,21:30
Kde je tento temp adresár schovaný.
Kde to windows, alebo exel ukladá.

Neviem to nájsť.

Ďakujem
apo
jahoszmsk
01.04.12,07:50
otvor ovládacie panely --- možnosti priečinka --- zobrazenie --- zaškrtnúť zobraziť skryté súbory a odškrtnúť skryť chránené súbory operačného systému.

až potom uvidíš Temp.
sthruska
01.04.12,09:07
Presný adresár si zistíš priamo v excely - cesty