renataj
31.03.12,10:30
Vie mi niekto poradiť koľko pýtať za bločky na stavebné sporenie??
veronikasad
31.03.12,08:35
Etiketa Porady ti nič nehovorí ?

14. Nezadávam otázky, ktoré by sa dali kvalifikovať ako porušenie zákona. Na takéto otázky neodpovedám. Neodpovedám spôsobom, ktorý navádza k porušeniu, či obchádzaniu zákona.
renataj
31.03.12,09:42
Je tu plno tém v ktorých radia poradáci aj okrem iného,ako sa dá obísť zákon!!!!! Tak potom??
Katy a R
31.03.12,09:45
.. že nič !
Xanti
31.03.12,09:45
Uveď linky na tie témy, a ak tu niekto niečo také radí tak je to v medziach zákona.
veronikasad
31.03.12,09:51
Je tu plno tém v ktorých radia poradáci aj okrem iného,ako sa dá obísť zákon!!!!! Tak potom??
pamätám si ešte časy, keď každý takýto inzerát prešetrovala polícia ... Teraz ich je v novinách ako húb po daždi. "Firmy", ktoré si pre tento účel zakúpili tlačiarne, majú stavebné sporitelne zmapované a vyšetrujú to ako podvod ...
buchač
31.03.12,10:30
Vie mi niekto poradiť koľko pýtať za bločky na stavebné sporenie??


Je tu plno tém v ktorých radia poradáci aj okrem iného,ako sa dá obísť zákon!!!!! Tak potom??
...zo života , praxe mojej ....

Tiež som podobne potreboval onehdá ...tých 10 - 15 rokov nazad ...investoval som trošku do bytu ...
Pýtal som sa kolegov ...jeden ma zabil ...doslovne :

..." že mám faktúru , ak chceš "...vraví mi ..." že asi tri Tatrovky štrkopiesku " ......

...a inak ?.......hej , mal som možnosť , získal toť nedávno bločky na peknú sumu , využil som ...ale to nebol predaj , ale dobrá pomoc priateľa ...
veronikasad
31.03.12,10:36
Robila som niekolko rokov DP sprostredkovatelom stav.sporenia, takže z vlastnej skúsenosti viem, do akých problémov sa dostali, ak takéto "falošné" bloky zlikvidovali. Pokial to boli bloky od priatela za nákup, ktorý skutočne existoval - pomohol si si ...
pepa78
01.04.12,07:58
neviem koľko pýtať, ale viem koľko za ne dávajú - 2 roky odňatia slobody s podmienkou na 4 roky za podvod :)
buchač
01.04.12,08:21
...veď jasné , že som to mal istené...nie som až taký puk , veď by som sám seba zhovädil pred pracovníčkou PSS...