lubenko.d
01.04.12,20:09
Pekný deň poraďáci, mám problém, keď mi po nejakom čase, pol hodiny až hodinách práce s PC zrazu
prestane fungovať myš. Kurzor sa nehýbe, nejde ani rolovanie ani obe tlačidlá.Optika myši svieti.
PC natvrdo vypnem a pri opätovnom zapnutí myš funguje. V čom je problém?
arizona
01.04.12,18:25
skusal si preskenovat, ci nemas virus?
lubenko.d
01.04.12,18:29
PC je prekontrolované antivirákom od Windows, nič nenašiel
arizona
01.04.12,18:38
skus http://www.slunecnice.cz/sw/spybot/
mne nasiel virus v mysi,ktory ani Eset nezachytil
lubenko.d
03.04.12,18:06
Dobrá rada, stiahol som tento soft a preskenovalním PC, čosi nasiel a zlikvidoval,
ale problém zostal. Opätovne myš zmrzla a teraz sporadicky ukazovala, že pracuje
/ znak presýpacích hodín/.Prosím o ďalší tip.
jahoszmsk
03.04.12,18:09
čo vlastne nejde rolovať, v akom programe?
skús cez Ctrl Alt Del spustiť Správcu úloh, prepni na kartu Procesy, a skús odsledovať ktorý program spôsobuje mrznutie (ukáže sa vysoký výkon procesora)
lubenko.d
10.04.12,17:08
Práveže task manager neukazuje nič zvláštne, system idle proces je na 95%,zbytok
sú iné procesy
jahoszmsk
10.04.12,17:19
pri akej práci to mrzne? napr. pri písaní vo Worde, pri surfovaní na nete cez Internet explorer, alebo napr. pri Firefoxe, pri nečinnosti, napr. pozeráš film?
lubenko.d
11.04.12,18:23
bežne pri surfovaní v Opere, ale stalo sa, že aj na obrazovke, keď nebol spustený
žiaden program, ovšem až po práci s PC, keď som pozatváral všetko. Ako som to
odsledoval pred zmrznutím PC 2x pípne v rôznych časových intervaloch a po čase
na tretie pípnutie zmrzne. Taktiež čím intenzívnejšie pracujem, tým sú časové
intervaly kratšie. Pri pípnutí sa neukáže žiadne dialogové okno. Pri zmzrnutí myši
v PC sú funkčné všetky spustené programy a činnosti napr. sťahovanie.
Gapo
12.04.12,06:24
Nemôžem si pomôcť, ale po prečítaní názvu témy mi nedá než napísať, preniesť do tepla. :D :D
lubenko.d
12.04.12,18:53
Tak ,tak, dal som ju do tepla, aj Acylpyrín dostala a predstavte si, pomohlo!!!!
Pred tým som pár krát preskenoval Spybot-om, nič nenašiel, už som ho chcel
odinštalovať, keď prišlo od microsoftu nové update a pri jeho preberaní /procesor šiel na 100% tak akože sa " zohrial" /, zrazu Spybot nahlásil, že našiel vírus Fake Win v System32. , zlikvidoval a zatial je to dobré, myš behá.
Ďakujem všetkým.
Valcake
12.04.12,19:32
..len aby ju nedobehla mačka..