stormcatcher
04.04.12,21:49
Ahojte. Kúpil som myš k NB hp Wireless Optical Mobile Mouse KU916AA. Zasunul USB, nainštalovalo sa a fungovalo. Po čase som reštartoval NB,a odvtedy myš nereaguje. Nemyslím si, že je to reštartom. Skúšal som aj na iných pc. Všade sa nainštalovalo, ale myš nereaguje. Počul som, že ich treba spárovať. Niečo som našiel na nete, zmačknúť gombík na USB potom na myši, ale ani tak to nefunguje. Má s tým niekto skúsenosti, ako ich spárovať? Či sa to vôbec dá, vie mi niekto poradiť?
Pekne ďakujem
arizona
04.04.12,20:15
Stlač ten "čudlik" na USB a čudlík na spodku myši SPOLU a chvíľu podrž ;)
stormcatcher
05.04.12,19:18
Stlač ten "čudlik" na USB a čudlík na spodku myši SPOLU a chvíľu podrž ;)
To som už skúšal všelijako a nič. Nikdy som nemal dôveru v hp, a toto to všetko priklincovalo. Ak by ešte niekto vedel, uvítam každú radu.
marjankaj
05.04.12,19:24
jahoszmsk
05.04.12,19:38
pozri v Správcovi zariadení či ju Win načítal
stormcatcher
05.04.12,19:45
pozri v Správcovi zariadení či ju Win načítal

Win ju načíta aj na iných počítačoch, ale myš nereaguje
stormcatcher
05.04.12,19:47
Vlado40
06.04.12,08:46
Batérie si skontroloval.Myška môže blikať ,ale batérie nemusia byť v poriadku.
marjankaj
06.04.12,08:52
aj na tejto stránke som bol

A reklamoval si to v obchode?
stormcatcher
06.04.12,19:01
A reklamoval si to v obchode?
Niekde som zapatrošil papiere, aj baterky som prezeral. Jediné čo mi zostáva ju vyhodiť.
pavles1
07.04.12,10:04
Myš s najväčšou pravdopodobnosťou komunikuje s počítačom v nelicencovanom pásme 2,4 GHz. V tomto pásme komunikujú aj iné bezdrôtové zariadenia a aj WiFi. Toto pásmo má len niekoľko "pozícií", ktoré sú k dispozícii. Ak si vyčerpal všetky "pozície" inými bezdrôtovými zariadeniami a WiFi zariadeniami, tak myši nezostala "pozícia" na komunikáciu. Skús teda vypnúť všetky bezdrôtové zariadenia a WiFi zariadenia vo svojom dosahu a stlač potom znovu ten "cuplík" pre nadviazanie spojenia medzi myšou a PC.