myara
06.04.12,10:38
Ahojte,
za par mesiacov ma caka porod, a kedze som prvorodicka, nemam v tejto oblasti ziadne skusenosti.
Radila som sa s mnohymi zenami, citala x diskusii, ale neviem sa rozhodnut.
Ide mi o to, ci je to nutne, lebo mam pocit, ze su to vyhodene peniaze, kedze v kazdej porodnici su predsa lekari, ktori maju vtedy sluzbu, a nechce sa mi verit, ze by sa o mna adekvatne nepostarali.
Poprosim tych, co maju skusenosti aj so zazmluvnenym porodnikom aj bez neho, aby mi napisali klady/zapory.
Len z Bratislavy, z ktorejkolvek porodnice.
Dakujem
arizona
06.04.12,09:03
myara
06.04.12,09:20
buchač
06.04.12,10:06
Ahojte,
za par mesiacov ma caka porod, a kedze som prvorodicka, nemam v tejto oblasti ziadne skusenosti.
Radila som sa s mnohymi zenami, citala x diskusii, ale neviem sa rozhodnut.
Ide mi o to, ci je to nutne, lebo mam pocit, ze su to vyhodene peniaze, kedze v kazdej porodnici su predsa lekari, ktori maju vtedy sluzbu, a nechce sa mi verit, ze by sa o mna adekvatne nepostarali.
Poprosim tych, co maju skusenosti aj so zazmluvnenym porodnikom aj bez neho, aby mi napisali klady/zapory.
Len z Bratislavy, z ktorejkolvek porodnice.
Dakujem
...ani Blavu nie je potrebné spomínať ...všade je to rovnaké , možno v hlavnom meste ešte horšie...
Seriál na TV Angelika , že " Ordinácia " nie je až tak smerodatný a vypuklý ako realita ...tvrdá žiaľ...seriál rieši iné ...;)

...onehdá , za socíku to bola ( obálky ) bežná vec , ako budúci foter sme to mali poistené ...
...toť , pred dvoma rokmi tiež...

...netvrdím síce , že službukonajúci sa nepostará , no je dosť markantných prípadov , kde pôrodník už čelil žalobe a bol aj odsúdený ...


dakujem, ale tam su vacsinou prispevky stare min. 2 roky...
Tiež som síce spomenul tento časový horizont , vtedy sa vnučka narodila ...no opýtam sa :

" Myslíš si , že sa niečo zmenilo v tom " kráľovstve zdravotníckom "....???? "

...lebo inak povedané ...ÁNO - ZMENILO ....kua , ale predsa k horšiemu ...ak sa mýlim , poopravte môj názor ...


P.S.:
...aby som nekrivdil všetkým v oblasti zdravotníctva , musím jedným dychom podotknúť , že so " svojim " personálom som na výsosť spokojný ...bez obálok ...:)
petermikuláš
12.04.12,07:55
jednoznačne si dohodnúť svojho pôrodníka, pokiaľ je naše zdravotníctvo v takom stave akom je, nikdy by som sa nespoliehal na to, že ma dobre odrodí hocikto kto bude práve slúžiť. Chodil som na gynekológiu na konzíliá viem veľmi dobre kto všetko slúži, vy potrebujete mať pri pôrode niekoho komu dôverujete a preto Vám vrelo odporúčam si vybrať pôrodníka vopred. Tu by som nešetril žiadne peniaze. Od pôrodu sa odvíja totižto veľmi veľa následných vecí a jedna chyba môže znamenať doživotné následky.
irma1
12.04.12,08:37
Urob ako píše petermikuláš. Vie, o čom píše. Po pôrode budeš mať iný názor. Ver mi. Tiež viem, o čom píšem. A ten názor budeš mať iný aj vtedy, keď nebudú pri pôrode žiadne komplikácie, čo Ti pravdaže zo srdca prajem, aby neboli.
ludmilla
12.04.12,11:03
... dcéra túto službu využila a neoľutovali sme ...
myara
12.04.12,12:44
dakujem vsetkym za doterajsie prispevky
ale aj tak ma este napadlo, ze co ak ten moj vybrany porodnik bude mat napr. den predtym sluzbu, a bude unaveny/nevyspaty? nie je to risk?
dalsia vec, co som pocula, ze vraj sa caka na neho, kym pride, aj keby zena uz mohla porodit?