Vlado Záborský
06.04.12,13:22
v februari som si zobral 3 izbovi byt na hypoteku v hodnote 41500eur.v maji sa mi stal tazky uraz ruky a po pol roku ma s prace aj prepustili.od toho obdobia vznikli na byte dlzobi cca 2000eur.chcem sa opytat ako sa takejto nehnutelnosti zbavit co najskvor dakujem
arizona
06.04.12,12:00
Nehnutelnost mozes predat. Kupujucemu to treba oznamit.V prvom rade navstiv aj banku ktorej dlhujes. V banke ti presnejsie vysvetlia ako mas postupovat,poskytnu potrebne podklady.

Kupujuci cast z kupnej ceny vyplati dlznu ciastku banke, zbytok tebe.

viac pozri v clankoch na webe https://www.google.sk/webhp?sourceid=chrome-instant&ie=UTF-8&ion=1#hl=sk&output=search&sclient=psy-ab&q=predaj%20bytu%20zatazeneho%20hypotekou&oq=&aq=&aqi=&aql=&gs_l=&pbx=1&fp=895ebaef7c05b3e1&ion=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&biw=1138&bih=544
Xanti
06.04.12,19:03
v februari som si zobral 3 izbovi byt na hypoteku v hodnote 41500eur.v maji sa mi stal tazky uraz ruky a po pol roku ma s prace aj prepustili.od toho obdobia vznikli na byte dlzobi cca 2000eur.chcem sa opytat ako sa takejto nehnutelnosti zbavit co najskvor dakujem
Ja nechcem poučovať, ale nemal si nejakú poistku? Napr. aspoň úrazovú, a na PN? Ako myslím, že to sú štandartné základné minimálne poistky, ktoré by ľudia bezohľadu na to ako nenávidia poisťovákov mali mať uzavreté.
kopretinka
06.04.12,20:52
Ja nechcem poučovať, ale nemal si nejakú poistku? Napr. aspoň úrazovú, a na PN? Ako myslím, že to sú štandartné základné minimálne poistky, ktoré by ľudia bezohľadu na to ako nenávidia poisťovákov mali mať uzavreté.
ale z poistky tú hypotéku neuplatí
Xanti
06.04.12,21:25
ale z poistky tú hypotéku neuplatíNo neviem ale ked som na PN a príde mi za mesiac z poistky 300 eur tak zaplatím splátku, a nerobí sa mi dlh.
Ak mám vážny úraz, tak podľa toho sú % pri trvalých následkoch od poisťovne, tiež vie tým splatiť časť úveru, alebo prečkať to najhoršie.

Ale ak nemám nič, tak ozaj si môžem labu lízať, a čakať kedy mi predajú strechu nad hlavou. A my ľudia sme čudný, kúpime drahé autá , kúpime byty domy .. to poistíme. Poistíme si to zlaté vajce, plod našej prráce. Ale seba ako sliepky čo tie zlaté vajcia znášame tak seba nepoistíme.