macacko
07.04.12,21:50
dobrý deň,
hľadám niekoho, kto bol v nedávnej dobe hospitalizovaný na hrudníkovej chirurgii vo Vyšných Hágoch, kam sa chystám budúci týždeň.
Chcela by som vedieť či si mám zobrať príbor, toaleták, či je tam pripojenie na net. Či bude potrebné si platiť za stravu, či je tam bufet a podobné užitočnosti....
Ďakujem
L
arizona
07.04.12,21:52
:eek:

taketo uzitocne veci ti mali oznamit oni.
Ak zabudli, tak sa treba informovat tam ;)
Gabhus
08.04.12,04:44
Bola som tam už skôr, ale vtedy pripojenie na internet nebolo - 5 rokov dozadu. Za stravu sa neplatilo, bufet tam je v budove a aj potraviny v areáli. Potom je tam novinový stánok, kaderníčka, bola aj knižnica. Ale moja skúsenosť - neskutočne ochotný personál a dobrí doktori - mne síce odfikli kus pľúc, ale fungujem bez problémov a ozaj s takým prístupom som sa nestretla ešte hádam nikde. Dúfam, že sa nezopsuli.....
macacko
08.04.12,17:31
dakujem
macacko
08.04.12,17:33
keby som sa mohla informovať tam, tak sa informujem....žial situácia je dnes taká, že som mohla byť rada, že ma vôbec objednali na zákrok....
buchač
08.04.12,17:47
dobrý deň,
hľadám niekoho, kto bol v nedávnej dobe hospitalizovaný na hrudníkovej chirurgii vo Vyšných Hágoch, kam sa chystám budúci týždeň.
Chcela by som vedieť či si mám zobrať príbor
...svoj viac menej určite ...
, toaleták
...niekedy ho málo býva ...
, či je tam pripojenie na net.
...iba ak na izbách s nadštandartom ...ale veď nejaký modem vždy vie problém poriešiť ...
Či bude potrebné si platiť za stravu
...za stravu sa nedopláca nikde ......spomínaš hospitalizáciu a nie liečenie - v tých dvoch je rozdiel ...
, či je tam bufet a podobné užitočnosti...
...určite sú .......
Ďakujem
L
...

Nadštandardné služby poskytované v NÚTPCHaHCH Vyšné Hágy

Cenník
ubytovanie - 8,40 € s DPH
samostatné ubytovanie - 8,40 € s DPH
nadštandardná izba s WC a sprchou (samostatná izba) - 15,- € s DPH
ubytovanie (8. poschodie) - 15,- € s DPH/osoba
ubytovanie medici - 2,- € s DPH/noc/osoba
zapožičanie TV - 1,80 € s DPH
internetový prístup:
1:30 hod. - 1,20 € s DPH
3 hod. - 2,40 € s DPH
5 hod. - 3,60 € s DPH

Platnosť od 3. 1. 2011


...atď ...

Centrum hrudníkovej chirurgie
http://www.hagy.sk/showpage.php?name=Hrudnik_chir6C7C_JIS
buchač
08.04.12,17:48
keby som sa mohla informovať tam, tak sa informujem....žial situácia je dnes taká, že som mohla byť rada, že ma vôbec objednali na zákrok....

Všetky dôležité informácie pre pacientov na tel.: 052/4414 111

http://www.hagy.sk/index.php
babka - ježibabka
10.04.12,06:08
Ale moja skúsenosť - neskutočne ochotný personál a dobrí doktori - a ozaj s takým prístupom som sa nestretla ešte hádam nikde. Dúfam, že sa nezopsuli.....
Mimo témy:
Citujem iba časť príspevku. Teraz sa skutočne vo väčšine prípadov nadáva na zdravotníctvo a doktorov, ale sú aj výnimky. Ja mám veľmi dobrú skúsenosť z Kliniky hrudníkovej chirurgie Bratislava Ružinov, kde je takisto neskutočne dobrý a veľmi príjemný a hlavne vo všetkom ochotný personál - lekári aj sestričky. Vďaka im za ich prístup k pacientom.
DanielaSL
10.04.12,07:22
Ja som bola v Hágoch v decembri. Najprv som ležala na internom, potom ma presunuli na chirurgiu, lebo bola nutná operácia. Toaletný potrebuješ..ale vieš kúpiť v bufete hneď pri vchode, kde kúpiš čokoľvek potrebné. Príbor ti donesú... na chirurgii sa stravuješ v izbe. Ja som mala svoj hrnček...mám pocit, že hrnčeky nedávali , ale vieš si kúpiť tiež buď v bufete alebo v novinovom stánku. Neplatila som za pobyt nič. Internet je tam dosť drahý...ja mám v mobile , takže som sa cez ten pripájala. Televízor je na chodbe... na izbách ani nikto nemal zaplatený. Čo sa mi nepáčilo, že do WC sme vchádzali jednými dverami aj ženy aj muži.... a sprchy boli spoločné...zober si nejaké žabky a mne sa zišiel aj župan. Inak lekári príjemní..a sestričky poväčšine zlaté.