JankaV
09.04.12,17:05
Dobrý deň,
vie niekto skúsenosť s úpravou horných viečok v Žiline?
lujza.j
09.04.12,15:21
nie, ale uvažujem....ale ak tak tak v Čechách... čo to tam stojí?
Zdenka 0705
09.04.12,16:53
Ak Ti operáciu odporučí očný lekár zo zdravotných dôvodov, tak je bezplatná.
JankaV
12.04.12,16:07
Dnes som bola v Žiline v očnom centre, robí to lekár, Stojí to 260 € alebo 290 € za obe oči, tak som podebatila a zajtra nejdem nikde, lebo som stratila odvahu. Ale keď naberiem odvahu, tak pôjdem. Platiť si budem musieť, lebo odvody platím síce 30 rokov ale som mladá, zdravá a krásna a nemám známu očiarku, ktorá by mi dala papier, že mám zdravotné dôvody.
Ingrid Ondruskova
12.04.12,16:32
keď si zdravá a krásna, tak to nerieš!!!:) ja by som sa nedala rezať ani za milión....
kopretinka
12.04.12,17:01
Dnes som bola v Žiline v očnom centre, robí to lekár, Stojí to 260 € alebo 290 € za obe oči, tak som podebatila a zajtra nejdem nikde, lebo som stratila odvahu. Ale keď naberiem odvahu, tak pôjdem. Platiť si budem musieť, lebo odvody platím síce 30 rokov ale som mladá, zdravá a krásna a nemám známu očiarku, ktorá by mi dala papier, že mám zdravotné dôvody.
ak si mladá,zdravá a krásna,tak nepotrebuješ plastickú operáciu viečok :---
kopretinka
12.04.12,17:10
Dnes som bola v Žiline v očnom centre, robí to lekár, Stojí to 260 € alebo 290 € za obe oči, tak som podebatila a zajtra nejdem nikde, lebo som stratila odvahu. Ale keď naberiem odvahu, tak pôjdem. Platiť si budem musieť, lebo odvody platím síce 30 rokov ale som mladá, zdravá a krásna a nemám známu očiarku, ktorá by mi dala papier, že mám zdravotné dôvody.
to je nejaké lacné.....

Úprava dolných alebo horných viečok /





Od 678 €













http://www.ulk.sk/cennik/cennik-plasticka-chirurgia.html
JankaV
12.04.12,17:31
ak si mladá,zdravá a krásna,tak nepotrebuješ plastickú operáciu viečok :---

Veď ju ani nepotrebujem preto, že by som nebola dosť krásna:), ale na jednom viečku mám malinkú bradavičku a to keď budem riešiť, lebo skôr či neskôr budem musieť, tak to chcem jedným vrzom, aby mi neostalo jedno oko iné ako druhé. Ale tiež je pravda, že by som mohla byť ešte krajšia. :---
Mária27
12.04.12,18:02
Je to u vás lacné. A nemusíš mať vôbec strach.
lujza.j
12.04.12,19:40
to je nejaké lacné.....

Úprava dolných alebo horných viečok /





Od 678 €













http://www.ulk.sk/cennik/cennik-plasticka-chirurgia.html
to nerobia v narkóze?
lujza.j
12.04.12,19:42
kopretinka
12.04.12,22:09
to nerobia v narkóze?
čo síííí,takú maličkosť? a okrem toho celková narkóza je omnoho drahšia...čo už dnes robia v celkovej narkóze? :D svokrovi dávali strojček na srdce pri lokálke a na druhý deň šiel domov :D
kopretinka
12.04.12,22:10
Veď ju ani nepotrebujem preto, že by som nebola dosť krásna:), ale na jednom viečku mám malinkú bradavičku a to keď budem riešiť, lebo skôr či neskôr budem musieť, tak to chcem jedným vrzom, aby mi neostalo jedno oko iné ako druhé. Ale tiež je pravda, že by som mohla byť ešte krajšia. :---
tak kvôli malinkej bradavičke si nemusíš dávať plastiku hádam,či? ;)
JankaV
13.04.12,05:55
Tú bradavičku mám priamo na zhybe viečka a vadí mi, sem tam si musím popreťahovať celé oko, tak keď mi odrežú kus kože na jednom viečku, tak to druhé oko asi bude smiešne. A to ani nie je plastika, to len odrežú pár milimetrov nadbytočnej kože.
Dnes ráno som zasa frajer, tak som sa objednala. Uvidím, keď tam prídem, či sa zas nevrátim.
JankaV
13.04.12,05:56
Ďakujem za podporu.
Mária27
13.04.12,06:33
Nič strašné to nie je. S tými tenučkými ihličkami obpichajú okolo a potom už nič necítiš. Oni si tam šimoria, potom povedia - otvor oči. Funguješ normálne, treba len, aby sa zahojila ranka ako keď sa porežeš.

Dôležité je pred operáciou nacvičiť si poslepiačky prechod od postele do kúpelne, lebo po operácii zaviažu oči až do rána. Vlastne ti dajú lieky, že to prespíš. Ráno si nasadíš tmavé okuliare, zaplatíš a zavoláš taxi.
Asi týždeň sa ti to bude hojiť - to ti povedia, čím si to umývať ...

Moja mama tam mala toľko nazhrnanej kože, že sa jej ťažko držali otvorené oči. Dnes je to tak bežný zákrok, ako keď ti vyberajú záder.
kopretinka
13.04.12,07:10
Tú bradavičku mám priamo na zhybe viečka a vadí mi, sem tam si musím popreťahovať celé oko, tak keď mi odrežú kus kože na jednom viečku, tak to druhé oko asi bude smiešne. A to ani nie je plastika, to len odrežú pár milimetrov nadbytočnej kože.
Dnes ráno som zasa frajer, tak som sa objednala. Uvidím, keď tam prídem, či sa zas nevrátim.
kus kože?:D tak snáď to toľko nebude,neboj ;)
zk24
13.04.12,07:49
2. mája ide moja mamina na úpravu horných viečok. Odhodlala sa po 20 rokoch čo ju to trápi. Tak sa teším.

Napíšem Vám ako sme pochodili, čo to stálo a ako vyzerá :)
KatarinaNR
13.04.12,15:45
Moja mamina bola asi pred pol rokom, tiež sa bála, ale trvalo to možno 30-45min. nemala žiadne bolesti, a išla aj druhýkrát nakoľko to mala dosť spadnuté na prvýkrát sa to nedalo úplne a išla v pohode a tiež je človek, ktorý sa bojí. Bola v malom mestečku kde to stálo 350-400euro, cena ktorú uvádzaš ty je úplne super. Ja akonáhle budem mať zvyšných 400evri pôjdem tiež :-)) tak keď ťa to trápi určite choď, strach prekonáš.
JankaV
28.04.12,17:24
Už to mám za sebou, úplne bezbolestbé, síce nepríjemné, ale žiadne boslesti predtým ani potom. Vyzerám trochu divne, ale pohodička. Či budem krajšia neviem, zatiaľ to tak nevyzerá.
Platila som 260 € + 15 vstupný pohovor.
Všetkým, ktoré váhajú vravím - nečakajte, netreba sa vôbec vôbec báť.
kopretinka
28.04.12,17:31
Už to mám za sebou, úplne bezbolestbé, síce nepríjemné, ale žiadne boslesti predtým ani potom. Vyzerám trochu divne, ale pohodička. Či budem krajšia neviem, zatiaľ to tak nevyzerá.
Platila som 260 € + 15 vstupný pohovor.
Všetkým, ktoré váhajú vravím - nečakajte, netreba sa vôbec vôbec báť.
a čo Ti vlastne robili?len tú bradavicu odstránili,alebo si si dala aj viečka nejako upraviť?
JankaV
28.04.12,17:58
Dala som si upraviť vrchné viečka a tá bradavička padla za vlasť.
lujza.j
28.04.12,18:00
Dala som si upraviť vrchné viečka a tá bradavička padla za vlasť.
a to obe oči iba za 260e?
JankaV
28.04.12,18:01
áno a ešte mi dali aj mastičku na modrinky.
kopretinka
28.04.12,18:31
a to obe oči iba za 260e?
ja som za vykachličkovanie kúpeľne pred týždňom dala 400e.......kua,mala som si vačky pod očami radšej nechať vyliftingovať....tá kúpeľňa by ešte vydržala....:mad:
zk24
02.05.12,13:34
2. mája ide moja mamina na úpravu horných viečok. Odhodlala sa po 20 rokoch čo ju to trápi. Tak sa teším.

Napíšem Vám ako sme pochodili, čo to stálo a ako vyzerá :)

Takze máme to za sebou.
Procare Petrzalka
Cena: 400 €
výsledok pol hodinu po opustení nemocnice: vyzerá to vynikajúco, rovno "namaľovaná" vyšla, fialova sa jej fakt hodi :)

Pochvaluje si, nic necítila, personál super, o 10h nastúpila o 14h som išla pre nu.
jazva vyzerá vyborne

Ked odpuchneme napíšem detailný výsledok.
Tweety
02.05.12,13:52
Nech sa jej to teda rýchlo hojí.
mareko
02.05.12,15:04
Veľmi by som chcela vidieť foto pred a po (reda už po odpuchnutí)skutočne reálne foto zmeny a nie všetky fotomontáže :-). Držím palce na rýchle hojenie.
lujza.j
02.05.12,18:43
super dík za infošky...
zk24
03.05.12,07:26
Veľmi by som chcela vidieť foto pred a po (reda už po odpuchnutí)skutočne reálne foto zmeny a nie všetky fotomontáže :-). Držím palce na rýchle hojenie.

No fotku pred asi mať nebueme. "Po" môžem odfotiť... Síce mamina hovorila ze si fotila oko aj predtym, tak môžem pozrieť či najdem nejaku použiteľnú. Ona to mala take ze jej tie viecka drzali na mihalniciach, opierali sa o ne a prečnievali až do výhladu oka, takže si sama videla vlastne viečka...

Teraz bude dva týždne fialová, ked to opadne tak jej oko určite odfotim :)
zk24
03.05.12,07:26
Ďakujeme, Tweety
Tweety
03.05.12,07:41
Zuzi a nemá bolesti?
zk24
03.05.12,13:53
Nemá bolesti.Dostala lieky na predpis, ktoré si má dať až pri bolesti a zatiaľ neužila žiadnu tabletku. Hovorila že cíti ze to "pracuje", že sa to hojí ale že rozhodne to nie je ani bolest hlavy ani žiadna ina bolest na tabletku.Take proste ako rezná rana
lujza.j
07.01.14,19:30
ahojte dievčatá...chcem poprosiť či máte pre mňa nejaký tip...BA a okolie...alebo mám ísť do ČR ako som najprv zamýšľala....dakujem
JanaBenaty
16.01.14,09:30
Nemám skúsenosti s operáciou viečok v Žiline, ale len v Brne. Skôr som tam študovala a niekoľko kamarátok mi odporučilo brnenského chirurga, doktora Justana. Radšej som dala na osobné odporúčania, než na internetové diskusie. Aj keď v tých sa tento lekár taky chválil. Trápili ma horné viečka, trochu mi už vadila tá přepadajíví kože a je fakt, že som aj vďaka tomu vyzerala staršie, ako som bola. Bolesti neboli nijak veľké, len som mala pár dní modriny a vyťahovanie stehov nebolo práve najpríjemnejšie, ale dalo sa to zvládať. Ale ja som na také veci dosť citlivka - vadí mi o odbery krvi, keď mi napichujú žilu.
Rozdiel po operácii bol naozaj spoznať, vyzerám tak o šesť rokov mladší ako predtým :)
Hela3
03.07.18,15:18
Dala som si upraviť vrchné viečka a tá bradavička padla za vlasť.
A prosím vás kde presne vám robili tú operáciu? Ďakujem