petraaaaa
09.04.12,17:57
dobry den. pri cupnuti mi nieco prasklo v kolene. hned som sa zdvihla a pokracovala v chodzi dalej. nebola to velka bolest, takmer ziadna. vsetci sa ma pytaju, ci mi tam nieco ruplo. a to som si prave nie ista. citila som, ako by v case cupnutia nebolo v kolene vsetko na spravnom mieste. nevenovala som tomu pozornost. vecer ma koleno zacalo strasne boliet a nenormalne opuchlo. rano to iste. nemohla som ho vystret a ani pokrcit. dnes je to uz 4. den a koleno boli menej a aj je menej opuchbute. ale stale boli. mam este cakat a nezatazovat alebo pre istotu vyhladat lekara? co podla vasich skusenosti to moze byt? vdaka
lujza.j
09.04.12,16:10
chod k lekárovi.....
tinaM
09.04.12,16:16
Na boľavé a opuchnuté koleno pomáha sprcha. Striedať studenú a teplú vodu.
Je to jednoduchá liečba, ale pomáha.
Voľačo podobné sa stalo aj mne pri cvičení. Koleno bolelo veľmi dlho, ale prešlo to.
Tým nechcem povedať, aby si k tomu lekárovi nešla. Sama sa musíš rozhodnúť .
Charon
09.04.12,16:18
Odporúčam pohotovosť a to z jedného primitívneho dôvodu. Mne sa stalo to isté a termín k ortopédovi som dostal za 3 (slovom tri) mesiace a to som chcel si časenku riadne zakúpiť.
jahoszmsk
09.04.12,16:25
mal som niečo podobné s kolenom, pár dní som troška kríval na jednu nohu, potom k lekárovi, RTG v poriadku, ale predpísal mi tabletky na kĺby a za pár dní OK.
petraaaaa
09.04.12,16:41
vdaka vam. a este jedna otazka: treba sprievodny list k ortopedovi?
pasuliatko
10.04.12,09:14
nie...