michalpeter
09.04.12,21:25
rozhodol som sa skusit lubovnik. objednal som si tabletky kde v jednej je obsah 350mg lubovnika a na salviaparadise je pisane ze je uzivanie 2 tabletky 2x denne - dokopy 1400mg.
ale ked to podovnam s produktami iherb kde je davkovanie 900mg denne, sa mi tych 1400mg zda vela. kde je teda pravda, a kolko je este bezpecne davkovanie?
milo2
09.04.12,21:35
rozhodol som sa skusit lubovnik. objednal som si tabletky kde v jednej je obsah 350mg lubovnika a na salviaparadise je pisane ze je uzivanie 2 tabletky 2x denne - dokopy 1400mg.
ale ked to podovnam s produktami iherb kde je davkovanie 900mg denne, sa mi tych 1400mg zda vela. kde je teda pravda, a kolko je este bezpecne davkovanie?
Neda my zareagovať na tento prispevok. Bud ste distributor alebo mate malo informacii o tabletkach podobného druhu.
Ako každy vieme tabletka okrem nejakeho miziveho percenta prašku z lubov.bod. Obsahuje aj ine primesi pochopitelne.
Ak si kupite cisty suseny lubovnik je to ommnoho zdravsie ak chcete aj účinejšie ako ta zazracna tabletka.
Druhou vecou je ze ziadny predpis na Slovensku neurcuje kolko tam ma byt tej sušenej zložky.
je to len obycajny marketingovy tah vyrobcov a distributorov liečiv a nielen na slovensku.
Domyslite si kto na tom zarobí.
arizona
10.04.12,00:55
Cez sezonu si nazbieraj cerstvy a nasus aj na zimu. Urcite budes mat z neho viac osohu,ako z praskoveho v tabletkach.
petermikuláš
11.04.12,09:51
rozhodne treba kupit alebo nazbierat sušený lubovník, žiadne tabletky,
ľubovník bodkovaný je veľmi účinné antidepresívum a je to mnohými serióznymi vedeckými štúdiami overené a plne akceptované aj v súčasnej psychiatrickej obci.
Len pozor po vypití čaju z ľubovníka sa nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu, aby ste nedostali kožnú reakciu
mikichan
14.04.12,19:47
lubovnik bodkovany je aj vyborny indikator znecistenia ovzdusia. pri kontaminaci hrdzavie na okrajoch listov. vsetko o lubovniku bodkovanom vid Jaroslav Kresanek: Atlas liecivych rastlin a lesnych plodov
maapo
01.12.15,10:36
odporucam valerianu lekarsku, overene zabera http://eu.iherb.com/tr/cb?pcodes=SDN-00343&rcode=KWT752
arizona
01.12.15,10:57
Nielenze odpovedas na staru temu,ale odpovedas aj uplne od veci. ...