sancho150
10.04.12,06:46
Mam podozrenie ze mam mozno rakovinu semenníkov. (len príznaky). Nebol som ešte u lekára lebo mam dosť slabú poistku na rizikové ochorenia a nechcem mať v karte zápis že mám podozrenie. Potreboval by som vedieť či keď si dám teraz zvýšiť positenie či je tam nejaka lehota alebo či máte skúsenosti s plnením. Navyše dnes som mal dať zálohu na nový byt na ktorý chcem s priatelkou hypotéku... omg neviem co mam robit
buchač
10.04.12,05:05
Mam podozrenie ze mam mozno rakovinu semenníkov. (len príznaky).
...hm...
Nebol som ešte u lekára lebo mam dosť slabú poistku na rizikové ochorenia a nechcem mať v karte zápis že mám podozrenie.
...keď už budeš u lekára s tým podozrením , myslím si , že bolo dobré ho aj vylúčiť........či ...???
Potreboval by som vedieť či keď si dám teraz zvýšiť positenie či je tam nejaka lehota alebo či máte skúsenosti s plnením. Navyše dnes som mal dať zálohu na nový byt na ktorý chcem s priatelkou hypotéku... omg neviem co mam robit

...ide Ti o peniaze , alebo o zdravie ...???
Si myslíš , že dnes - zajtra zvýšiš poistku na rizikové ochorenia a o týždeň - mesiac nabehneš do poisťovne na likvidáciu poistky ???
Hentie inštitúcie nie sú charita , bohovo silne si preverujú zdravotný stav ....
Čas sú peniaze síce ...ale ani prípadná choroba neoddychuje....

...omg....budem za hovädo ???....ale ak máš podozrenie na onú dg , tak radšej zbehni do banky spermií - pre istotu .....
Mila123
10.04.12,05:09
najhoršie dg. sa "vyrábajú" samodiagnostikou........
chcelo by to vyšetrenie u lekára......
deeda
10.04.12,07:31
Poistná udalosť /diagnostikovanie určitej choroby dojednanej v PZ/ je hradená poisťovňou po uplynutí čakacej doby, ktorú majú poisťovne vo všeobecných podmienkach. U kritických chorôb býva spravidla 6 mesiacov, u úrazov nie je žiadna.
Andy Kralik
11.04.12,03:43
rakovina semennikov je typ choroby ktorý ak zachytíš včas, šanca na prežitie je vyborná. ak neskoro.. no..
kašli na poistku, choď okamžite k lekárovi.
najpravdepodobnejsie máš zbytočné obavy a potom bude všetko v poriadku...
alebo sú tvoje obavy opodstatnené a potom radšej mať v budúcnosti problémy s vybavovaním hypotéky ako keby si to mal zanedbať a nebude mať kto tú hypotéku splácať. :(
gerlach
11.04.12,15:36
oni ta pekne lapia do ruky ked som ja chcel poistku kedže pracujem po stavbach tak my zamietli životnu poistku len pre zvišeny krvny tlak nieto pre raka sory oni ta poistia až ked si overia či si zdravi skorej nie a behaj k doktorovy