Andy Kralik
10.04.12,09:03
Mám na vás prosbu o radu. Mám v byte nie veľmi vydarený pokus o šatník, kút so vstupným otvorom 2mx58cm, s tým že ľavá stena je klasická betónová stena s hrúbkou 6cm, ale pravá je neúplná má hrúbku len 3cm a pokračuje do poloblúka (viď obr.1-3). Priestor využívame ako "bordelkút", ale v súčasnosti ho potrebujeme uzavrieť. Chcem na neho namontovať také tie ľahké šatníkové dvere, len riešim ako ich upevniť na stenu.

1. Uvažoval som priamo na ľavú stenu navŕtať diery do betónu a pripevniť panty, len si nie som istý či sa bude dať presne navŕtať diera tesne pri okraji betónovej steny.
2. Resp. som uvažoval dať zárubne, ktoré by som musel na pravej stene po dĺžke zrezať a nejako tam upevniť a zmenšil by sa mi aj tak už malý otvor.

Ako by ste to riešili vy? Ďakujem za nápady
Evkake
10.04.12,07:37
mozno by sa hodili dvere posuvane popri stene, zvukovo to izolovat nepotrebujete

nieco take : http://www.clearmont.cz/wysiwyg/Agile%2050.jpg

mohlo by to byt sklo, zrkadlo, alebo iny material
Andy Kralik
10.04.12,12:16
Dakujem. Posuvne dvere ma nenapdali, ale myslim ze budu najjednoduchšie.
lapejko
10.04.12,18:56
nemôžem priložiť foto lebo mám pomalé pripojenie cez mobil ale je to jednoduché. Hotové laminované kuchynské dvierka alebo vyrobené na mieru z laminovanej drevotriesky s ABS hranou s naloženými samozatváracimi závesmi namontuješ na latu z drevotriesky alebo masívu, ktorú predtým ukotvíš do panelu na štyri hmoždinky.
lapejko
10.04.12,18:56
á přece se povedlo i foto...