Fero Čacho
10.04.12,15:38
zdravim. nastala mi trochu hlupa situacia. planoval som stavbu RD, mam pozemok, mam komplet stavebny projekt, ale na koniec zo stavby nic nebolo. teraz otazka: mate niekto skusenost s predajom stavebneho projektu? neviete nahodou ci firmy ako euroline a podobne odkupuju spetne za nejaku nizku sumu svoje projekty spat? Ci o niecom takom mozem len snivat? Vdaka za akukolvek radu
deli.
10.04.12,14:36
Nuž, projekt je právny dokument, na ňom je napísané Vaše meno a miesto výstavby. Nesmie sa v ňom škrtať a prepisovať. E... ine určite projekt neodkúpi, prečo by to robil?-nemá na to žiadny dôvod. Projekt je nepredajný a neprenosný. Už len tlač koľko stojí, nemá bežný človek ani potuchy...
Fero Čacho
10.04.12,14:48
prave preto som myslel ci nahodou nekupia za nejaku nizku cenu aspon tie vykresy....ale tak viac menej mi je jasne ze si s tym mozem akurat tak vytapetovat....wc...:-(..co uz, clovek sa uci na vlastnych chybach. Aj tak vdaka za koment
ciners
10.04.12,16:44
Naco by to kupovali, s rozpiskou s Vasim menom to ma cenu toho papiera. Mozete sa v papiernictve mrknut teda, aku to ma cenu a skusit predat :)
ciners
10.04.12,16:51
Už len tlač koľko stojí, nemá bežný človek ani potuchy...
Ked vytlacim vypocet na 1 dom v 4 -pare, tak je to viac listov ako diplomovka. To je este bez vykresov. Tazko vysvetlit....