zaja
11.04.12,10:37
Dobrý deň, prosím odporučte dobrého detského hematológa v okresoch Partizánske, Topoľčany, Nitra, Prievidza, alebo Martin. Bývame v Partizánskom ale pôjdem s dcérou kľudne aj niekde ďalej, boli sme v Bratislave ale nie na detskej hemat. Tam urobili vyšetrenia, ale ostatné treba len u detského hematológa. ĎAKUJEM
zaja
12.04.12,09:17
Je fajn že nepotrebujete so svojím dieťaťom absolvovať túro peripetiu, ale bola by som rada keby ste poradili, aspon podľa počutia, nejakého dobrého detského hematológa. Nás čaká podľa všetkého navštevovať ho pravidelne pred každým aj nie veľkým chir. zákrokom (trhanie zubu, tržné rany...) aby odobril zákrok, preto som uviedla aj okresy. Ešte raz ďakujem
Heleč
12.04.12,09:29
to nebude tým, že by Ti nechceli poradiť, ale že nevedia....
Ja behám po Bratislavských už nejaký ten piatok (syn ma 16) a nemôžem doporučiť ani jedného. Bohužial.
Keď už sme aj mali jednu PANI doktorku, ozaj super, tak odišla do sveta....

ale ak by niekto vedel odporučiť, budem rada.
Ďakujem
damati
12.04.12,19:55
Ja som mala dobré skúsenosti so synom u detskej hematologičky MUDr. Laluhovej, vtedy bola primárkou hematológie v Detskej fakultnej nemocnici v Bratislave. Bolo to tak asi pred 2-3 rokmi.
zaja
13.04.12,10:39
Ďakujem vám veľmi pekne, nemyslela som to že nechcú poradiť... som rada že nie je veľa takých detí ktoré týmto prechádzajú, ale sú oveľa ťažšie choroby takže nelamentujem, len chcem aby bola v dobrých rukách. Je smutné že čo šikovnejší lekár hľadá si uplatnenie vonku..ale to tu nevyriešime... Ďakujem za akékoľvek odporučenia