misstka
11.04.12,14:20
neviete náhodou, či niečo nechodí z unionu do vlastných rúk? lebo mám dopis a celkom by ma zaujímalo, čo to môže byť...
zk24
11.04.12,12:25
Mňa ked zaujíma čo mi poslali, tak to idem vyzdvihnúť na poštu :)
misstka
11.04.12,12:26
dnes ma doma nezastihli a najbližšie dni doma nebudem, preto som zvedavá, že nemám možnosť si to ísť vyzdvihnúť
nika.sum
11.04.12,12:27
nemoze to byt europsky zdrav.preukaz - neziadali ste on nedavno?
zk24
11.04.12,12:29
Alebo zavolať do Unionu. Nám z Unionu nič neprišlo.
misstka
11.04.12,12:30
nie
misstka
11.04.12,12:31
nie zlý nápad, len či mi budú vedieť povedať, ale dakujem za radu, asi to skúsim :)
bubkoch
11.04.12,14:00
mozno posledna vyzva pred exekuciou :cool:
buchač
11.04.12,14:02
misstka 1 Hour Ago #6163

dnes ma doma nezastihli a najbližšie dni doma nebudem, preto som zvedavá, že nemám možnosť si to ísť vyzdvihnúť

...žeby som sa informoval aj na pošte ???????

- adresát si zásielku ešte neprevzal a zásielka je uložená na pošte (štandardná úložná doba zásielky na pošte je 18 dní),
- adresát si zásielku neprevzal počas úložnej doby a zásielka vám bude / bola vrátená.

http://www.posta.sk/sluzby/faq-casto-kladene-otazky
misstka
11.04.12,14:59
...žeby som sa informoval aj na pošte ???????

- adresát si zásielku ešte neprevzal a zásielka je uložená na pošte (štandardná úložná doba zásielky na pošte je 18 dní),
- adresát si zásielku neprevzal počas úložnej doby a zásielka vám bude / bola vrátená.

http://www.posta.sk/sluzby/faq-casto-kladene-otazky

to je aj na lístku, že sa dá prebrať do 18 dní, to som dobre vedela, len mi išlo o to, že som sa bála, že najbližšie dni sa na poštu nedostanem, nakoľko u nás je pošta otvorená veľmi krátko okrem stredy a bola som zvedavá čo to je. nakoniec som to horko-ťažko stihla ešte dnes.
bola to upomienka, ale už som tam volala a je to vyriešené, lebo dlh som síce mala, ale bol splatený už pred vyše rokom, len to nebolo správne priradené
misoft
11.04.12,15:26
Aspoň vidíš, aké je dôležité preberať takúto poštu. Keby si sa neozvala - o chvíľu by klopal exekútor na dvere!