Mattmih
11.04.12,16:25
V mojej "vapke" mi vo vnutri praskol plast cez ktory mi teraz unika voda strieka to dost vysokym tlakom je to len prasklina volnym okom to ani poriadne nevidno.. nevedeli by ste mi poradit ako to mam utesnit nejake kvalitne lepidlo alebo nieco... neda sa to obtocit len tak izolacnou paskou pretoze to je na blbom mieste dakujem...
tom_NR
12.04.12,13:33
Treba objednať náhradný diel u predajcu. Tam sú extrémne tlaky, to sa nedá zaplátať na kolene.
drozdm
12.04.12,16:16
jj najlepšie novy diel ..ja som raz zaplatal benzinovu nadrž na motorovej pile a drži už tri roky lenže tam nieje taky tlak..je to taka pasta dvozložkova čo sa zmieša a nalepi na dieru
mendo933
12.04.12,16:22
tiez sa mi na hadici spravila taka vlasocnica ani ju nebolo vidno a voda striekala. Bolo to na pristupnom mieste a nicim som to nedokazal zaplatat
drozdm
12.04.12,19:49
treba tym striekať smolu a ono to zatiahne časom :D
lapejko
15.04.12,06:37
väčšina plastov sa dá zvárať, na súčiastke by malo byť označenie druhu plastu, Baumax aj Hornbach predávajú tzv. elektródy na všetky druhy od značky Steinel, k tomu treba požičať teplovzdušnú profi pištoľ so zvarovacím nástavcom a vymontovať súčiastku...
original.x
13.06.12,14:06
to je tak ked sa wapka kupuje v Lidli..vsetky mali tuto istu chybu..treba to vratit...nekupuje sa podla zltej farby ale podla znacky!