D4L!BOR
11.04.12,19:00
Ahoj Ahoj :) .. Volám sa Dalibor a mam taký problém zo zvukom vo videu. Problém spočíva v tom že keď natáčam video z hry cez program Fraps a zároveň volám s kamarátom cez Skype tak po ukončení videa, keď si to video pozriem, moj hlas je velmi slabý ale mojho kamaráta hlas je velmi hlasný. Ale keď sa vymeníme a môj kamarát je ten čo nahráva a ja s ním iba volám tak jeho hlas je slabý a moj je velmi hlasný. :( Skúšali sme to poriešiť všeliak ale niako nám to nejde .. Videá natáčam cez program Fraps a dávam ich dokopy vo Windows Movie Makeri .. ak by niekto vedel čim to je alebo už mal podobný probém ktorý vyriešil tak prosím napíšte to sem .. vopred ďakujem :) Dalibor
jahoszmsk
11.04.12,17:49
ak som to pochopil, potrebuješ zosilniť hlas kamaráta v nahratom videu? či?

skúšal si ovládacie panely, zvuk, zvukové zariadenia, nahrávanie - vlastnosti, alebo konfigurovať?
D4L!BOR
11.04.12,19:36
ak som to pochopil, potrebuješ zosilniť hlas kamaráta v nahratom videu? či?

skúšal si ovládacie panely, zvuk, zvukové zariadenia, nahrávanie - vlastnosti, alebo konfigurovať?

Nie nie .. ja potrebujem zosilniť môj hlas .. kamarátov hlas je v celkom dobrej úrovni hlasitosti ale moj je na minimálnej mňa skoro ani nepočuť .. tu je ukážka toho videa:

http://www.youtube.com/watch?v=BE8oEahdsOQ

Prosím nesmejte sa :D snažili sme sa urobiť Slovenský lets play :D
D4L!BOR
12.04.12,13:44
ak som to pochopil, potrebuješ zosilniť hlas kamaráta v nahratom videu? či?

skúšal si ovládacie panely, zvuk, zvukové zariadenia, nahrávanie - vlastnosti, alebo konfigurovať?

No tak už som to vyriešil :) .. mal si pravdu bolo to Ovladacie Panely-Hardwere a zvuk-Zvuk-Upraviť Hlasitosť a tam to bolo :) .. Systémove zvuky windowsu boly slabšie nastavané čo znamená že mali nižsí level a zvuk ktorý si nastavujem v lište dole bol dajme tomu v strede. No keď som dal ten Systémový zvuk na rovnakú úroveň ako je v lište tak hned sa mi zvuk zvíšil vo videu :) takže ti veľmi pekne ďakujem za pomoc :) fakt si mi pohol ešte raz dik :)
mafia10
17.04.12,17:00
treba to doriesit, mam podobny problem