lubosko007
12.04.12,18:02
Ahojte poraďáci potrebujem poradiť pri výbere mobilu mám navýber z týchto :
Sony Ericson Xperia Neo V
Sony Ericson Xperia Arc S
HTC Desive S
HTC Wildfire S
Samsung Galaxi S II
SAmsung Galaxi S plus
Samsung Galaxi ACE
Samsung Galaxi S
Apple Iphone 4 S 16 GB
bol by som veľmi rád ak by ste mi poradili ktorý si mám vybrať aj podľa vlastných skúseností. ďakujem
marko182
12.04.12,17:07
Konkretny telefon ti neporadim, pretoze neviem, ake mas poziadavky, co od toho telefonu ocakavas a do akej ceny si ochotny ist.
V tom zozname mas prierez vsetkymi cenovymi skupinami od low-endu az po spicku, takze skus byt konkretnejsi.
lubosko007
12.04.12,17:14
no chcem aby nesekal, dobry foťák, aby tam fungovali aplikácie napr. Angry Birds, na cene nezáleží mám na výber z týchto mobilov. takze asi tak
marko182
12.04.12,17:22
Ked cena nie je problem, tak potom ok :)
V tom pripade by som sa rozhodoval medzi Samsung Galaxy SII a iPhone 4S.
podhygmin:-)
12.04.12,18:08
Pockaj si na Samsung Galaxy SIII.Ja tak rozhodne urobim.

http://www.mojandroid.sk/tag/samsung-galaxy-siii
Valcake
12.04.12,18:54
...nemá niekto kryty na starú Nokiu 6151 ??
arizona
12.04.12,19:05
Valcake
12.04.12,19:16
...díky arizona...to mobil má menšiu cenu hi,hi
jobobe
13.04.12,12:41
Valcake
13.04.12,12:58
Ďakujem, už som objednala iný mob. Ja mám dobrý, nebolo to pre mňa... vďaka:)
Majkas
24.07.12,12:53
Ahojte - možem sem pridat svoj problem(ik) ?
Ja si tiez mozem vybrat novy mobil - ale je to pre mna neprehladny prales,.. ano - vybrala som si Nokiu C201 - ale rodinka ma "zdupala" že som 100 rokov za...=pozadu, že dnes uz sa "patrí" mať dotykový,...
Potom som si teda vybrala Nokiu C5-00, kedže má GPS aj navigaciu (no nikdy som to nevyužívala)
a syn mi odporúča HTC Desire Black
No a ja ???, neni mi jedno, či si za 100 Eur kupim telefon, ktorý budem aj tak využívat ako ten za 1,- Euro
a este sa budem aj zlostit, že nad ním nemám kontrolu - že sa mi bude pripájat kade-tade
Čo vlastne od neho očakávam ? - to prave neviem, čo možem dnes chciet od svojho telefonu - ja, zrelá žena (nesmejte sa, my máme aj iné problemy-čo navarit, ako sa vyhnut osteoporoze, ako sa nepohadat s dcerou či nevestou,..)
sthruska
24.07.12,13:01
Ak ho chceš len na bežné používanie, tak sa dotykovému zďaleka vyhni. Mladí nech si kupujú podľa vlastných potrieb.
misoft
24.07.12,15:28
mimotemy
ale rodinka ma "zdupala" že som 100 rokov za...=pozadu, že dnes uz sa "patrí" mať dotykový,...
Tu treba prihliadať na pohodlnosť a praktičnosť. Je síce pravda, že dotykový je IN, ale je aj praktický?
Príklad: švagriná má tiež "dotykový" a keď volá s mojou 3/4, tak často si sama preruší spojenie - jednoducho sa na dotykovej obrazovke nechtiac niečoho dotkne (a často aj uchom :D) a spojenie je prerušené. Je potom ten dotykový mobil praktický? Podľa mňa vôbec.

Kašli na názory a vyber si taký, ktorý sa jednoducho ovláda a nebude robiť takého psie kusy :D.

BTW: ja som do minulého roku používal mobil, ktorý vedel len volať a posielať SMS - potom som "zdedil" :D od dcéry jej starý SE. Teraz mám LG a tiež to nie je výkvet techniky, ale slúži k mojej spokojnosti (až na jednu chybu po 10 dňoch používania od kúpy).