Kora22
12.04.12,23:48
Radi by sme si dali pred dom a na balkóny plastové oplotenie namiesto klasického drevenného.
Má s tým niekto prosím Vás nejakú vlastnú skúsenosť? Napríklad čo sa týka výrobcov, montáže, ceny a celkovej kvality. ... Vopred ďakujem za príspevky.
lubko6394
13.04.12,06:01
Ja som ho montoval sám asi pred 4 rokmi a pred rokom dorábal. Na stĺpiky som privaril držiaky joklov na ktorá som antikorovými vrutmi priskrutkoval latky s tým, že spodný jokel je zavesený vlastne na latke a držiak slúži len na bočný pohyb - problémom je totiž rozdielna rozťažnosť plastu a kovu. Tu na Slovensku ( preveroval som pri Trenčíne a v Senci ) sú ceny ako by ten plast bol zo zlata, tak som to v osobáku odviezol z Biskupíc u Luhačovíc narezané na mieru asi týždeň po objednaní. Ujo gúgl a impala.
jaros5
15.04.12,01:31
Ani len po estetickej stránke nevyhovuje, o praktickej už ani nehovorím .... ten čo som videl a oprel sa oň ...:confused::confused::confused: ...ale možno niekde vyrábajú / predávajú krajší a kvalitnejší ...
Kora22
21.04.12,11:19
Díky, a spokojný po iných stránkach?
Kora22
21.04.12,11:20
Ja som ho montoval sám asi pred 4 rokmi a pred rokom dorábal. Na stĺpiky som privaril držiaky joklov na ktorá som antikorovými vrutmi priskrutkoval latky s tým, že spodný jokel je zavesený vlastne na latke a držiak slúži len na bočný pohyb - problémom je totiž rozdielna rozťažnosť plastu a kovu. Tu na Slovensku ( preveroval som pri Trenčíne a v Senci ) sú ceny ako by ten plast bol zo zlata, tak som to v osobáku odviezol z Biskupíc u Luhačovíc narezané na mieru asi týždeň po objednaní. Ujo gúgl a impala.

Díky, a spokojný po iných stránkach?
upchpp
21.04.12,11:27
prijateľné ceny má predajňa v Senici,
http://www.unitechgroup.sk/
lubko6394
21.04.12,11:38
Díky, a spokojný po iných stránkach?

Akých stránkach ? Ten čas zatiaľ je krátky, ale dosky, čo mám na boku strechy kde svieti slnko budem musieť tento rok znovu natrieť, belinka akosi vybledla a praská.
lapejko
22.04.12,13:31
www.terassa.sk
lapejko
22.04.12,13:33
doporučujem upriamiť pozornosť na kompozit z bambusu a HDPE.
Kora22
23.07.12,12:44
Dodatočne všetkým veľmi pekne ďakujem za príspevky. Bohužiaľ dostala som sa na túto stránku až teraz po hroooozne dlhej dobe.:)
KEJKA
23.07.12,12:52
a ako si vyriešila ten plot?
Ja som šla náhodou okolo firmy, čo to vyrába - juh Slovenska - a tak som sa zastavila.
majú tuším maximálne 6m profily v hnedom a mahagonovom prevedení - aj inom, tak som si zobrala aj cenník aj prospekt aj vzorky. Sú tam rôzne prvky - krytky a neviem ešte čo. Ešte som to neprepočítavala, isto to nebudeme vedieť urobiť sami, ešte som sa ani nerozhodla, len zvažujem takú možnosť.
takže túto tému si dávam medzi sledované, poštudujem, uvidím.
Martin Plecha
23.06.14,14:30
Plastový plot bude v pohode, lepší ako pozinkovaný... Potrebuješ vedieť iba jeho veľkosť. Predávajú sa v 25m rolkách. Cenu si vieš vybrať v plotovej kalkulačke. (http://www.ploty-skala.sk/kalkulacia)
jslancik
23.06.14,14:49
choď dohája aj s reklamou...