severson
13.04.12,17:23
Dobrý deň,
mám problém s notebookom. Samovoľne sa mi deaktivujú otvorené okná. Napr. píšem túto správu a zmizne mi kurzor a znovu musím kliknúť do poľa, kde píšem, aby som mohla pokračovať..prípadne prezerám stránky a posúvam ich šípkou nadol..a tiež sa mi deaktivuje okno a tiež musím kliknúť aby som mohla ďalej posúvať. Neviete, kde môže byť problém? vírusy ani podobné veci nemám, to som dôkladne kontrolovala. deje sa to dosť často, pokým som napísala túto správu, aj 7x mi deaktivovalo okno
marko182
13.04.12,15:43
Neviem presne, ci chapem ten problem. Ale ak ano, tak u mna to na starom notebooku to bolo sposobene tym, ze som sa pocas pisania na klavesnici nechtiach dotkol dlanou touchpadu, tym padom sa kurzor presunul inam, klikol som inam a zacal som pisat text na inom mieste, ako som chcel. Touchpad totiz reaguje na takmer kazdy dotyk.
Ale u teba to moze byt uplne nieco ine.
severson
13.04.12,15:53
on sa nie že presunie, on proste zmizne a musím kliknúť aby sa vôbec objavil..okno sa proste deaktivuje..mám otvorené akékoľvek okno (chrome, ms word, ovládací panel) a ten riadok čo je úplne hore na obrazovke (neviem teraz ako sa volá) je tmavomodrý kým je aktívne okno, a ked zrazu sa okno deaktivuje a je svetlomodrý..určite to nie je tým, že sa dotknem touchpadu..deje sa to aj ked mám ruky preč od notebooku
jahoszmsk
13.04.12,16:09
myslím si že máš vírus, a samovolne sa aktivuje nejaké okno napr v IE. spusti do popredia Správcu úloh, (Ctrl Alt Del) a prepni na kartu procesy, či sa nezobrazí po deaktivácii okna ktoré používaš ešte jeden riadok explorer.exe. správne by mal byť stále len jeden, ak nesurfuješ cez IExplorer.
marko182
13.04.12,16:10
hmm, zvlastne... s tym som sa este nestretol. Ako keby ti na pozadi bezala nejaka aplikacia, ktora to stale prepina. Mozno keby som videl, co ti bezi v Task Managerovi, ale aj tak neviem, ci by som vedel pomoct. Hadam sa tu najde niekto, kto sa s tym uz stretol.
severson
13.04.12,16:24
nie nie, nezobrazí sa žiadny ďalší..a ono sa to deje aj ked práve nemám pripojenie na net..
jahoszmsk
13.04.12,16:30
skús prezrieť NTB aplikáciou Hijackthis, či tam nemáš niečo "škodlivé" ,
http://www.hijackthis.cz/
severson
13.04.12,16:52
no bolo tam toho dosť..už som skúšala aj iné také programy na čistenie, ale nepomohlo, tak som zvedavá..teraz sa nič nestalo pokým píšem túto správu..snáď to bude ok..ďakujem
Valent FFi
23.10.13,04:40
Mam rovnaký problém, občas mi to spravilo keď mi vyskočila bublina s nejakým hlásením. Skúšal som aj deaktivovať vyskakovacie bubliny na programy ktoré bežia v pozadí, problem stale pretrvava.