Silvia Cunderlikova
16.04.12,11:04
dobrý den,zamestnavatel mi bez mojho vedomia zrušil hlavny pracovny pomer na pracovný pomer dohodou.odhlasil ma zo ZP a SP.ja som o tom nevedela a ani som mu nič nepodpisovala,žiadne zrušenie prac.pomeru,ani žiadnu novú pracovnú dohodnu. je stále platná moja pôvodna pracovná zmluva?prosím poradte mi,potrebujem túto informáciu dosť súrne.dakujem.
ivka70
16.04.12,09:12
Ak tvoja zmluva bola na dobu neurcitu a ziadnu zmenu si nepodpisovala, je stale platna.
zjavne si ale jej platnost budes musiet vysudit, ked si tvoj zamestnavatel dovolil ta odhlasit z poistovni.
Llívia
16.04.12,09:14
Silvia, k akému dátumu ťa odhlásil z poisťovní? Ak to nevieš, na Sociálnej poisťovni ti to povedia.
Silvia Cunderlikova
16.04.12,09:45
Silvia, k akému dátumu ťa odhlásil z poisťovní? Ak to nevieš, na Sociálnej poisťovni ti to povedia.
dakujem za odpoved.ku 29.2 2012.a dozvedela som sa to až vtedy ked som dávala výpoved ku 31.3 2012.išla som si do prace podpísať výpoved a dal mi ju z dátumom ku 29.2 2012.tak som sa ho opýtala že čo to má znamenať,a on že nám,teda všetkým svojím zamestnancom,zrušil tpp.tak som mu povedala že to mu nepodpíšem lebo s tým nesúhlasím.keby som mu nedávala výpoved tak sa to podla mna ani nedozviem,až dovtedy,kým by mi neprišiel nedoplatok zo ZP.
Silvia Cunderlikova
16.04.12,10:30
Ak tvoja zmluva bola na dobu neurcitu a ziadnu zmenu si nepodpisovala, je stale platna.
zjavne si ale jej platnost budes musiet vysudit, ked si tvoj zamestnavatel dovolil ta odhlasit z poistovni.
dakujem.
drobeceva
16.04.12,10:32
Silvi, prosím Ťa, objasni mi, čo si mala celý marec, nechodila si do roboty?