Alex07
16.04.12,11:54
Pekný deň prajem.

Nájdite si prosím chvíľku čas a vyplňte krátky dotazník, ďakujem.
Veľmi by ste mi pomohli, robím si taký malý prieskum či sa do toho pustiť aj oficiálne.



Ešte raz ďakujééééém :)
profesional
17.04.12,06:45
Trava sa nekosi. Trava sa fajci..:-)
Alex07
18.04.12,07:24
To je síce pravda :) ale toto sa týka trošku iného druhu vegetácie...
Ale dík za vtipný koment ;)
srska
18.04.12,07:27
To je síce pravda :) ale toto sa týka trošku iného druhu vegetácie...
Ale dík za vtipný koment ;)vidíš - profík hneď myslel na joint-a. vždy treba upresniť:)
Ferdosondo
18.04.12,07:38
Až bude pokosená tráva
málokto takej odoláva...
DanielaSL
18.04.12,07:43
Dotazník som vyplnila...ale na kosenie..to je môj muž..to je jeho parketa a robí to zatiaľ veľmi rád. :)
srska
18.04.12,07:46
Až bude pokosená tráva
málokto takej odoláva...a keď padne "kosa" na "kameň" ?:D
Alex07
18.04.12,07:55
srska: :-D upresnenie je jedna vec a efekt/odozva zasa druhá...
Keby som napísal : "dotazník o kosení" alebo "dotazník o trávniku" neviem či by niekto dotazník vypĺňal ;-) Keď sa napíše "dotazník o tráve" vyznie to tak decentne dvojzmyselne a ľudia majú radí dvojzmysly..sme predsa zvedavé tvory, nie?

DanielaSĽ: Ďakujem. :-) to hej, mnoho ľudí si rado kosí trávičku, ale existujú aj takí, ktorí nemajú čas, alebo sa im nechce, pre nich som tu ja :-)
srska
18.04.12,08:02
srska: :-D upresnenie je jedna vec a efekt/odozva zasa druhá...
Keby som napísal : "dotazník o kosení" alebo "dotazník o trávniku" neviem či by niekto dotazník vypĺňal ;-) Keď sa napíše "dotazník o tráve" vyznie to tak decentne dvojzmyselne a ľudia majú radí dvojzmysly..sme predsa zvedavé tvory, nie?

DanielaSĽ: Ďakujem. :-) to hej, mnoho ľudí si rado kosí trávičku, ale existujú aj takí, ktorí nemajú čas, alebo sa im nechce, pre nich som tu ja :-)no, "pokosil" si ma - idem vyplniť dotazník:D
marjankaj
18.04.12,08:05
srska: :-D upresnenie je jedna vec a efekt/odozva zasa druhá...
Keby som napísal : "dotazník o kosení" alebo "dotazník o trávniku" neviem či by niekto dotazník vypĺňal ;-) Keď sa napíše "dotazník o tráve" vyznie to tak decentne dvojzmyselne a ľudia majú radí dvojzmysly..sme predsa zvedavé tvory, nie?

DanielaSĽ: Ďakujem. :-) to hej, mnoho ľudí si rado kosí trávičku, ale existujú aj takí, ktorí nemajú čas, alebo sa im nechce, pre nich som tu ja :-)

No mohol si napísať.
Chcete si zarobiť 100 €? Vyplňte dotazník.:eek:
arizona
18.04.12,08:45
Pobavila ma ta otazka o koseni travnika sexy slecnou v bikinach :--- Sexy mladik v tangacoch by sa nenasiel?:D

No, ale uz vazne. To co ponukas,ake sluzby? Eskortne, ci zahradnicke?
marjankaj
18.04.12,08:48
Pobavila ma ta otazka o koseni travnika sexy slecnou v bikinach :--- Sexy mladik v tangacoch by sa nenasiel?:D

No, ale uz vazne. To co ponukas,ake sluzby? Eskortne, ci zahradnicke?
No keby si išla po R1 okolo Seredi tak tam vraj jeden bol a bez tangáčov.:---
srska
18.04.12,08:49
Pobavila ma ta otazka o koseni travnika sexy slecnou v bikinach :--- Sexy mladik v tangacoch by sa nenasiel?:D

No, ale uz vazne. To co ponukas,ake sluzby? Eskortne, ci zahradnicke?ja so dal 2x nie - bo ked sa robí, tak sa robí a ked sa tr... ta sa tr...:D
marjankaj
18.04.12,08:53
ja so dal 2x nie - bo ked sa robí, tak sa robí a ked sa tr... ta sa tr...:D
No v tomto prípade sa ešte tr... aj na robotu.:---
arizona
18.04.12,08:54
len ci kosacku nezabudol doma? :-DDD
Alex07
18.04.12,09:32
Pravdupovediac :D s priateľkou uvažujeme aj založení eskort agentúry pre dámy...ale to je ešte vo hviezdach.
Tá tráva ma baví / resp. kosenie....( nehovorím že to 2he nie ;) ) tak prečo to nerozbehnúť aj v rámci zárobkovej činnosti, nie? Známy rozbieha tento biznis vo väčšom pre istú spoločnosť, už má podpísany kontrakt a ja som sa nechal trošku inšpirovať...
Alex07
18.04.12,09:36
A ďakujem za vyplnenie každému zúčastnenému :)

Pre Vás minútka, pre mňa veľká pomoc.
EŠTE RAZ: DÍK ZA TÚ VAŠU MINÚTKU
gabbs182
26.02.13,07:14
.
arizona
26.02.13,07:22
vyplnene
ty si sa rozhodol pootvarat dnes vsetky stare temy? :confused:
gabbs182
26.02.13,07:32
ospravedlnujem sa, som tu novy, len som skusal ako to funguje
kopretinka
26.02.13,07:33
ospravedlnujem sa, som tu novy, len som skusal ako to funguje
tak si vyber aspoň novú tému
blavaciko
26.02.13,08:42
ty si sa rozhodol pootvarat dnes vsetky stare temy? :confused:

Neviem ci by to stihol za jeden den, predsalen tych tem je uz trochu dost ;)

Ale ak by pootvaral aj vsetky vyriesene, bol by macher, daj mu sancu prejavit sa :)
arizona
26.02.13,08:46
Neviem ci by to stihol za jeden den, predsalen tych tem je uz trochu dost ;)

Ale ak by pootvaral aj vsetky vyriesene, bol by macher, daj mu sancu prejavit sa :)
zobral to dost z rychla, tak som sa zlakla :D