hileri
17.04.12,01:47
Prosim ake mate skusenosti z nabytkom z MOBELIXU?? boli sme tam pozriet uz vela krat v predajni v Presove... boli tam velmi mili predajcovia aj ked sme nic nekupili... no zhaname kuchynu pacia sa nam tam tie kuchyne ale nevieme este ake mate skusenosti??
maja611
08.05.12,17:02
Ahoj,
musím povedať, že s nábytkom z tejto predajne nemám najlepšiu skúsenosť. Kúpili sme tu nábytok do študentskej izby. Dcéra si na dvierka prilepila lepiacou páskou rozvrh hodín - aby ho mala na očiach. Keď už nebol aktuálny, chcela ho odlepiť a na naše prekvapenie, na lepiacu pásku sa nalepil "vzor dreva" :confused: a na pôvodnom mieste sa objavila drevotrieska. Myslím, že z jednej skúsenosti sa nedá usudzovať, že nábytok z tejto predajne by bol všeobecne nekvalitný, pretože výrobcov, od ktorých predajňa odoberá tovar bude určite viac ale je pravdou, že odvtedy v tejto predajni kupujem už iba doplnky.
srska
08.05.12,18:31
priznám sa kúpil som tam (bol to ešte predchodca mobelixu - europa mobel) v 2006 pc stolík - zatiaľ drží (už ho vyhadzujem 2 roky:)) ale do nového bytu sme nedali nič ani od nich ani z ikei a z kiky len zrkadlo z bočným podsvietením
srska
08.05.12,18:34
kuchyňu máme od tejto firmy: http://www.trenab.sk/
avalik
08.05.12,19:15
kuchyňu máme od tejto firmy: http://www.trenab.sk/

aj ja mam kuchynu z TRENAB - som spokojna :)
srska
08.05.12,19:22
aj ja mam kuchynu z TRENAB - som spokojna :)1Dara aj my sme:) - idú trendovo a za 5 rokov vymenený 1 tlmič - všetko sedí, nič sa nevyklá - dobrá firma
avalik
08.05.12,19:28
1Dara aj my sme:) - idú trendovo a za 5 rokov vymenený 1 tlmič - všetko sedí, nič sa nevyklá - dobrá firma

ja teraz zacinam 5. rok - a klop, klop :) ... ziadna zavada
srska
08.05.12,19:31
ja teraz zacinam 5. rok - a klop, klop :) ... ziadna zavadamáme táký typ ako som dal na obr. ale viac modulov
avalik
08.05.12,19:49
máme táký typ ako som dal na obr. ale viac modulov

ja mam takuto - v mini petrzalskej kuchyni :)
srska
08.05.12,19:57
ja mam takuto - v mini petrzalskej kuchyni :)my sme vo vrakuni 58m2 a foto dám neskôr (drúľam tekuté jablko a nechce sa mi hľadať obr na pc):D
ajeto24
15.05.12,09:10
ja mam kuch na mieru zo senkvic od stolara a mam hu 7rokou ani skrk