Ivik300
18.04.12,12:36
dobry den chcem sa spytat ci my newie niekto poradit.asi pred tyzdnom som napojil na PC druhy monitor.vsetko normalne fungovalo az nato ze na druhom HDD F my zmyzla zlozka so suboram.ked som spustil komtrolu ESET tak my prehlladvalo aj tu stratenu zlozku ako keby tam normalne bola aj ked som prepocitaval velkost na HDD tak 7Giga my niekde lieta a ta zlozka mala priblizne 7Giga.ta zlozka tam je len ju nevidno je noejako skovana a newiem ako na to.dakujem
Vlado40
18.04.12,14:32
Možno že teraz ma táto zložka atribut skrytý súbor a možno ju iba nevidno.Dá sa to aj cez TC ,zobraziť skryté súbory alebo aj priamo v nastaveniach windows.Aký máš OS.
Ivik300
18.04.12,15:24
fuuha tak ja asi takymto veciam moc nerozumiem.skuste mi to volako rozpisat!
Vlado40
18.04.12,17:15
Klikni na ikonu Tento počítač,potom hore Nástroje - možnosti priečinka - zobrazenie - v položke skryté súbory a priečinky potvrď položku - zobraziť skryté súbory a priečinky - použiť - OK a pozri sa či sa objavil ten súbor ,ktorý zmizol.Tento postup je pre Windows XP.Pre Win7 Tento počítač - usporiadať - možnosti priečinka a hľadania - zobrazenie a ďalej je to ako pri XP.
misoft
19.04.12,19:20
mimotemy

Musýž Musíš sy si daď dať režín režim obnovenia k neiakýmu nejakému dátumu, keď ťy ti to ežte ešte fungovalo. Mohou Mohlo bi by to pomuocť pomôcť.
Ach jaj, tá naša ľúbozvučná slovenčina - nehnevaj sa - ale nedalo mi, aby som poukázal na Tvoju otrasnú gramatiku a neznalosť rodného jazyka (a navyše úradného). Veď toto priam oči kole!
12 pravopisných chýb v dvoch vetách - rekord!
nautil
19.04.12,19:25
Neviam čo si bol dnes na pivo, ale asu si nepostrehol vo svojej genialite že ide o paródiu slovenčiny jeho otázky. Mám ti nakresliť schému alebo to mám vysvetliť detainejšie ????.
misoft
19.04.12,19:33
Podľa textu od Ivik (napr. newie) - je jasné, že je to tínedžer pod 15 rokov, no z tvojej odpovede (BTW: logickej) máš už niečo viacej preskákané.
nautil
19.04.12,19:37
Tak potom teda nechápem o čo ti ide.
nunenko
19.04.12,22:38
...a mne ste urobili pre dnes dobrú náladu, nautil a aj misoft, Ivik300 a mne sa na D-čku objavilo zhruba 7GB, nebudú tvoje? Čo takto použiť SpaceMonger (http://www.sixty-five.cc/download/), a možno uvidíš kde máš presunutú (alebo skrytú) stratenú zložku.
sthruska
20.04.12,06:23
:D
Veď už len otázka "asi pred tyzdnom som napojil na PC druhy monitor.vsetko normalne fungovalo az nato ze na druhom HDD F my"

Ja osobne som nikdy nemal problém, nech som s monitormi robil čokoľvek.
Čo sa týka pravopisu a vyjadrovania, tak som mu tu už čosi napísal. Ale zjavne sa to minulo účinkom.

misoft - s tými 15 rokmi si to prehnal. Môže mať najviac 10.
Ivik300
20.04.12,11:05
vsetko s tych postupov som vyskulas a nic s toho nefunguje.myslel som si ze my poradite mimotemyale vy asi tuna idete rozoberat moj vek takze dakujem a nemam ani 10 a ani 15rokov.ak daco tak 20 aby ste nehadaly...:cool:
sthruska
20.04.12,12:06
V tom prípade oslov niekoho kto sa v tom vyzná.
jahoszmsk
20.04.12,16:23
aj vo WinRar nájdeš skryté súbory.

veľkosť súborov na disku si pozrieš napr. programom WinDirSta (http://windirstat.info/download.html)t.
misoft
20.04.12,18:15
Dobrá nálada - základ zdravia :D
misoft
20.04.12,18:16
No videl som aj písomný prejav 15-ročného - tiež otrasné!
misoft
20.04.12,18:25
Súbory nemôžu len tak zmiznúť - buď sa vymažu (aj to nie úplne, ale len z lokalizačnej tabuľky, pokiaľ sa neprepíšu), alebo sú pekne schované ako voš pod chrastou.
Ivik300 - tvrdíš, že pri kontrole ESETom ju kontrolovalo - je možnosť, že je hidden - skrytá, read only - len na čítanie, archiv.
jahoszmsk naznačil, že WinRar nájde, tak isto aj Total Commander, Spacemonger (tam stačí na uvedený súbor kliknúť PTM>Properties a dostaneš vlastnosti a upravíš atribúty) - tu ťa naviedol numenko na dobrú utilitku.
Charon
20.04.12,19:55
Dobrý večer. Okrem toho, že by som prescanoval PC na súbory napr. väčšie ako 50MB+ by som skúsil či sa nejedná o "stratená clustre". Odporúčam chkdsk /F a chkdsk /R
nunenko
22.04.12,00:20
ale jemu je radiť zbytočné, on si len myslí že sa mu stratilo,
Ivik300
01.05.12,16:13
chkdsk/F chkdsk/R ???:eek:
Charon
11.05.12,16:59
chkdsk/F chkdsk/R ???:eek:

Štart/do riadku dole vpísať cmd a stlačiť Enter/Otvorí sa Ti koncola (čierne okno)/vpísať do okna chkdsk /F a stlačiť Enter
Až to dobehne tak postup zopakovať s príkazom chkdsk /R

Potom skontroluj, či problém trvá ...
janka1710
11.05.12,20:34
nehadali
roland.b365
12.05.12,07:50
A mas NTFS ci FAT?
Excise Duty
12.05.12,08:13
mimotemy

Ach jaj, tá naša ľúbozvučná slovenčina - nehnevaj sa - ale nedalo mi, aby som poukázal na Tvoju otrasnú gramatiku a neznalosť rodného jazyka (a navyše úradného). Veď toto priam oči kole!
12 pravopisných chýb v dvoch vetách - rekord!
Tebe asi nedošlo, že nautil paroduje zadávateľa témy a jeho skutočne "brilantnú" slovenčinu.