gerlach
18.04.12,16:31
Zdravim Poradaci ako je to z vecamy ktore my ostali v rod dome ktory sme predali . Novy majitel bol oboznameny že tam mam veci ,stavebne kozy a autonabijačku ,povedsl že neni problem si ich zobrat a zrazu veci nie su zobral ich cigan tie veci som mal požičane čo s tim vdaka za radu
Chobot
18.04.12,14:42
Zdravim Poradaci ako je to z vecamy ktore my ostali v rod dome ktory sme predali . Novy majitel bol oboznameny že tam mam veci ,stavebne kozy a autonabijačku ,povedsl že neni problem si ich zobrat a zrazu veci nie su zobral ich cigan tie veci som mal požičane čo s tim vdaka za radu

Keď si raz predal dom, nový majiteľ si ho už prevzal a nemáš písomnú dohodu o prenájme priestoru na to, aby si tam mal svoje veci, tak si tam žiadne veci nemal mať. Pri odovzdaní kľúčov si si mal svoje veci pobrať. Teraz nedokážeš, že si dom nepredal aj s tými vecami.

A prečo by mal nový majiteľ mať nejaké haraburdy po predchádzajúcom majiteľovi v dome? Ja by som tie veci po týždni tiež vyhodil.
gerlach
18.04.12,14:49
Na kozy sa zabudlo boli za garažou a auto nabijačka v garaži ktoru sme pred tym vypratali nič nenamietal a zrazu je to ine
Katy a R
18.04.12,14:56
Na kozy sa zabudlo boli za garažou a auto nabijačka v garaži ktoru sme pred tym vypratali nič nenamietal a zrazu je to ine
neviem akú radu očakávš :confused: .. aj keď verím, že si nasr..dený. Ale bohužiaľ - ako si sa dohodol, tak máš:mee:.
gerlach
18.04.12,15:40
dohodol som sa že my ich vyda spetne:mad:
arizona
18.04.12,15:57
To s pozicanymi vecami takto zaobchadzas? Nechas ich cudziemu cloveku?
Urcite tam tie veci neboli iba zopar dni...

Mas na papieri nejaku dohodu o skladovani a opatere tvojich veci? Ak nie, tak tazko dokazes, ze si tam nieco nechal. Je to tvrdenie proti tvrdeniu...
gerlach
18.04.12,16:23
jasne že nie bolo to tam cca mesiac
chandler
19.04.12,05:39
bavime sa stale o tom istom dome, ktory si predal a novy majitel je nahnevany, ze je tam pokazeny strop? tak tam si si po mesiaci isiel po autonabijacku a kozy? :)
gerlach
19.04.12,09:15
ano ale to bolo dohodnute ked už vyrobil problem ohladom stropu
chandler
19.04.12,09:43
hmm to je potom dost cudne chovanie. ale co mozes cakat od takych ludi.
Ferdosondo
20.04.12,03:49
Známy kúpil dom. Bývalá majiteľka mu tam behala asi mesiac po kadejaké cárachy. Pritom jej dal dva týždne na vypratanie. Až jedného dňa ju poslal írečito po Slovensky... a bol pokoj.