petrus19711
19.04.12,17:15
Dobry den! Poaradte mi prosim Vas ako to je -Kupil som prevdusnovac travy dosiel som domov poskladal som neisiel na druhy den som reklamoval a zobrali ze to poslu na reklamaciu neviete aka je zakonna lehota na opravu? Neni volakde zakon ze do 7 dni mozes odstupit od zmluvy bez udania dovodu lebo uz 2 tyzdem mam oprave ani peniaze ani prezdusnovac a robota mi stoji za odpovede vopred dakujem
arizona
19.04.12,15:46
Keby si si dal namahu a zadal otazku do google, uz by si odpoved vedel ...:rolleyes:
Aj na Porade je to pisane uz najmenej 1000 krat.

1.IBA tovar kupeny cez eshop mozes vratit bez udania dovodu do 7dni.

2.Predajca ma na vybavenie reklamacie 30 dni.
jess
19.04.12,16:09
A kde píše, že kúpil cez e-shop ? Nepíše, takže 30 dní od prebratia do reklam.konania.
Zdenka175
12.11.12,06:07
Ja som bola reklamovať hodinky v LIDLI, jednoducho prestali ísť. Pani mi zobrala lístok a hneď mi vrátila peniaze. Žiadne papierovačky, ostala som milo prekvapená. /Som sa hanbila tam ísť, lebo hodiny stáli do 10e., ale oplatilo sa/:)
arizona
12.11.12,06:16
Ja som bola reklamovať hodinky v LIDLI, jednoducho prestali ísť. Pani mi zobrala lístok a hneď mi vrátila peniaze. Žiadne papierovačky, ostala som milo prekvapená. /Som sa hanbila tam ísť, lebo hodiny stáli do 10e., ale oplatilo sa/:)
Zdenka, ja preto drobne elektrospotrebice /rychlovarna konvica, zehlicka a pod./ kupujem zasadne v Tescu, ci Kauflande. Predavaju aj kvalitne znacky, ako v kazdom inom obchode,ale ked sa nieco stane,vratia peniaze a hotovo.
U nas ma rychlovarna konvica zivotnost cca 1-1,5 roka. Takze nemusim vycakavat na opravy a zdlhave vybavovanie reklamacii,ale si hned kupim druhu.