zlatica.turisova
20.04.12,13:32
Ahojte poraďáci!
Znovu sa trápim s videofilmom. Videa som si vložila , spravila prechody a neviem z toho spraviť videofilm.
Keď som si to napálila, tak sa mi napálilo len v pracovnej verzií a tam kde som mala videa, zobrazili sa mi červené krížiky. A samozrejme to nehralo v inom PC- asi sa napálil len odkaz na niečo. Prosím poraďte mi, ako si mám spraviť z toho film. Mám WMM len v Anglickom jazyku a robí mi to problém.
Keď som si to chcela uložiť do môjho počítača- proces ukladania naskočil, ale sa zastavil pri 12 %-to isté aj pri pokuse spraviť DVD film.
Prosím poraďťe mi. Vopred ďakujem. Zlata
misoft
20.04.12,16:56
Neukladala si to ako "projekt"? Lebo v tom prípade uloží len rozloženie a cesty k zdroju! Po ukončení musíš ukladať pod funkciou Uložiť súbor videa..... - vtedy ukladá jak "projekt" (teda všetky prechody, efekty) a aj zdrojové súbory - teda videá.
buchač
20.04.12,17:08
Ahojte poraďáci!
Znovu sa trápim s videofilmom. Videa som si vložila , spravila prechody a neviem z toho spraviť videofilm.
Keď som si to napálila, tak sa mi napálilo len v pracovnej verzií a tam kde som mala videa, zobrazili sa mi červené krížiky. A samozrejme to nehralo v inom PC- asi sa napálil len odkaz na niečo. Prosím poraďte mi, ako si mám spraviť z toho film. Mám WMM len v Anglickom jazyku a robí mi to problém.
...mám WMM 2,6 ....ten je v slovenčine ...

Keď som si to chcela uložiť do môjho počítača- proces ukladania naskočil, ale sa zastavil pri 12 %-to isté aj pri pokuse spraviť DVD film.
Prosím poraďťe mi. Vopred ďakujem. Zlata
...
misoft
20.04.12,17:38
A ešte sám seba doplním, tu máš link na AVIDEMUX, je zadara :
http://fixounet.free.fr/avidemux/download.html
a tu je stručný návod na používanie:
http://home.zcu.cz/~msvantne/Periskop/Navody/video.html
zlatica.turisova
29.04.12,16:56
Asi áno, ukladala som to ako projekt.
seggy007
04.05.12,15:05
uz ti stim niekto poradil? ak nie daj vediet poradim
petmar
04.05.12,17:01
Ak nabehli červené krížiky, musela si zmeniť adresu zdrojových súborov alebo ich premenovať. Potom aj pri napalovaní nevie ich nájsť a zastane.