geografia
20.04.12,16:55
Dobrý deň,
prosím o radu, ako mám vymazať mailovú adresu v záložke Skype Home, ktorú som omylom vložila v riadku, kde sa potvrdzuje tzv. zdieľanie.
Teraz mi to stále zobrazuje pod mojim prihlasovacím menom aj cudziu mailovu adresu a neviem to nijako odstrániť.
Otázka 1: To znamená, že na tej cudzej mailovej adrese sa budú zobrazovať moje skypové aktivity?
Alebo sa zobrazí druhej strane aj táto mailová adresa pri mojom skypovom mene?

Tiež mám na tejto záložke inú skypovu adresu, (kontakt), ktorý mi dávnejšie volal a ja som na to nereagovala, ale v záložke Skype Home to stále mám. Znervózňuje ma to a ani aktualizácia nepomohla.
Otázka 2: Mám celý skype zrušiť a nanovo sa nainštalovať?
Nezmiznú mi kontakty ?

(Podpora je v angličtine a tak sa tam neviem spýtať na riešenie problému).
Ďakujem za Vaše rady.
mini999
20.04.12,19:06
Dobrý deň,
prosím o radu, ako mám vymazať mailovú adresu v záložke Skype Home, ktorú som omylom vložila v riadku, kde sa potvrdzuje tzv. zdieľanie.
Teraz mi to stále zobrazuje pod mojim prihlasovacím menom aj cudziu mailovu adresu a neviem to nijako odstrániť.
Otázka 1: To znamená, že na tej cudzej mailovej adrese sa budú zobrazovať moje skypové aktivity?
Alebo sa zobrazí druhej strane aj táto mailová adresa pri mojom skypovom mene?

Tiež mám na tejto záložke inú skypovu adresu, (kontakt), ktorý mi dávnejšie volal a ja som na to nereagovala, ale v záložke Skype Home to stále mám. Znervózňuje ma to a ani aktualizácia nepomohla.
Otázka 2: Mám celý skype zrušiť a nanovo sa nainštalovať?
Nezmiznú mi kontakty ?

(Podpora je v angličtine a tak sa tam neviem spýtať na riešenie problému).
Ďakujem za Vaše rady.

Otázka 1: Na PC v ponuke Štart v zozname Všetky programy a na zložke Skype stlač pravé tlačidlo myši. Na paneli pozri údaj ,,zdielať s "

V spodnej časti v nastaveniach skontroluj sieťové zdieľanie súborov a priečinkov a nastav vlastné povolenia.

Otázka 2: pozri verziu Skype, daj aktualizovať, nemaj strach o kontakty neprídeš.
mini999
20.04.12,19:13
geografia
20.04.12,22:48
Ďakujem za radu, ale nič nepomohlo. Stále to je rovnaké, už mám poriadne nervy.
geografia
20.04.12,22:50
nepomohlo, ale aj tak ďakujem. Asi potrebujem starú verziu, tá sa však nedá naištalovať.