syntylady
22.04.12,18:25
ahojte mam doma vela orechov neviete mi niekto poradit nejake orechove dobroty nejake kolace zakusky?jednoduche rychle chutne..dakujem
Xanti
22.04.12,16:41
arizona
22.04.12,17:26
trisestri
22.04.12,17:42
osky
22.04.12,19:09
najlahsie je klasicke hrncekove,olejove.je to najrychlejsi kolac aky poznam a da sa super variovat,vzdy mozes mat iny.peciem ho uz len z celozrnnej muky.

2 vajcia vyslahas s 1 salkou cukru,ale mozes dat aj menej,podla chuti/ja pouzivam miesto bieleho cukru hnedy,alebo agave,med,javorovy sirup,cukrovy sirup alebo nejaky sladovy sirup z racio obchodu-mnozstvo od oka,podla´chuti/.
pridas 1 salku mlieka/moze byt aj sojove alebo ine rastlinne,ale mozes dat aj pol na pol srvatku a mlieko napriklad/,dalej pridas
pol salky oleja/ja pouzivam olivovy,repkovy,sezamovy alebo slnecnicovy za studena lisovany/,
2 salky polohrubej muky v ktorej si rozmiesala 1 prasok do peciva/ja pouzivam muku spaldovu celozrnnu alebo celozrnnu psenicnu,ovsennu...este som neskusala raznu,a moze jej byt trosicku menej ako tej normalnej,lebo tie celozrnne muky su take tazsie a prasok si kupujem bezfosfatovy v bio predajni/.
to je zakladny recept

VARIACIE
mozes pridat za hrst orechov,kokosu,kandizovane ovocie,struhanu cokoladu,sekane oriesky,trochu vanilky,citronovu koru,vajecny liker,rum,mandle,ovocnu stavu,kompotove ci cerstve ovocie...kombinacie mas volne.
ak vsak pridavas kakao,musis dat o tolko menej muky,pretoze to kolac stiahne.
cast muky mozes napriklad nahradit pudingovym praskom podla chuti
ja pridavam do cesta bublinkovu mineralku,dam si menej mlieka a dolejem asi pol dcl mineralky,je take nadychanejsie.
alebo ak mam jogurt,pridam do neho trosku mineralky ,len tolko aby bol plny pohar,a dam to miesto mlieka.


ruru predhriat na 160 stupnov,formu vymastit a vysypat mukou,naliat cesto a pecies.
ak to das na plech,bude to rychlejsie,babovka trva viac ako hodinu,mozes aj stiahnut na 150 stupnov,podla toho aku mas ruru.
cim hlbsia forma tym sa pecie dlhsie a treba len na tych 150 stupnov,aby sa to prepieklo.
ked pecies na plechu,hotove potri lekvarom,stuhnute polej cokoladou a este vlhke posyp dobre orechmi.je to dobrota.
alebo si zarob orechy s rumom a praskovym cukrom a vychladnutu piskotu tym natri.na to cokoladovu polevu a uvidis.

inak orechy mozes dat zamrazit,zidu sa ti ked ich budes potrebovat.ja mam v mraznicke stale nejake.ved su drahe.ked je sezona a pocistime,hned ich zomeliem a mrazim.