satanek01
24.04.12,12:45
Dobrý den,
Chcela by som sa spýtať resp. poradiť či ma niekto skusenosti s akumulatorovým odpudzovacom na hlodavce (hlavne podkany)aký typ je vhodný a či vobec funguje.
Mame suseda ktorý tých potkanou pestuje :mad: a tie podkany sú už taky voči nám imunny ze sa neboja ani cloveka.Neviem davame im rozne do jejich uliciek rozne jedy ale to je stále dookola.
Čítala som si recenzie aj na tie solarne odpudzovace hlodavcov ale myslím ze nikto nehodnotil kladne zbytocne vyhodene peniaze.
Ak mate skusenost s týmito odpudzovacmi prosim uvitam kazdu radu.Ďakujem pekne
vemak
24.04.12,12:52
mal som dva druhy, na 220V a baterky s čidlom pohybu, ja som ich mal na mačky, vraj to funguje aj na ne. Nebola to pravda vôbec, dokonca ani v uzavretom priestore im to nevadilo. Kamarát si to požičal na kunu a tá mu s povale odišla, ale či pre ten prístroj alebo sa tam nudila neviem. No a ďalší si to požičal na potkany, a vadilo im to asi mesiac a potom začali pomali loziť znova, takže si asi na tie impulzy zvykli.
vulxy
24.04.12,13:05
no jo....potkan je svina:D,najlepsie proti potkanom sa mi osvedcil pes Bukšo za noc mi vychytal a priniesol k vchodu 2-3 kusy.za par mesiacov vsetko okolo pozabyjal a potom sa asi nudil tak mi usiel.odvtedy sa znova nastahovaly a tiez skusam vsetko mozne zarucene ale nic sa mu nevyrovna a dokonca mam dojem ze tie ultrazvukove pipace ich skor bavia a pritahuju.uz za ne nedam ani halier.
toto som mal v aute na kuny a robily si tam v noci disco http://www.gsmalarm.sk/index.php?main_page=product_info&cPath=25_26&products_id=283

teraz som tam dal vonavku do auta stromcek"wunderbaum "(jahodovy)zda sa ze to zabralo)
srska
24.04.12,13:05
ja zom pouzyval nje na podkani ale na psou. malo to viac psihologycki ucinok na psickarov ako na psou
Tweety
24.04.12,13:20
A kde si nechal gramatiku?
srska
24.04.12,13:21
bernolák, štúr sa v hrobe obracajú
Tweety
24.04.12,13:26
šak to
Tweety
24.04.12,13:28
Bernolák ešte ako tak, ten písal, ako počúval, ale Štúr?
srska
24.04.12,14:18
ako písaná otázka - tak písaná odpoveď
satanek01
24.04.12,16:11
hm ďakujem ale asi určite budu lepšie ako nejake tie solarne nefunkcne odpudzovace hlodavcov,
práve v jednej diskusii som sa práve o týchto
Akumulatorových odpudzovacov na podkany a zasa si pochvalovali hmm tak teda neviem.
satanek01
24.04.12,16:14
Ďakujem ale ja potrebujem bezdratový a do zahrady ale ďakujem za pomoc
vulxy
24.04.12,17:27
viem,som len chcel naznacit ze necakaj zazraky....